reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszków

reklama
Uuu no troszkę drogi naprawdę:crazy: Czego teraz nie wymyślą, butelki które się same sterylizują :-D No to ok tak myślałam, że nie będzie problemu z myciem w zmywarce , mi na szczęście nic nie fruwa ufff ;-)
 
Też miałam butelki z Avent i byłam zadowolona (mam nadzieję że przez internet uda się jeszcze kupić te bez uszczelek). Posiadałam też ręczny laktator tej firmy i również byłam zadowolona. Teraz też zamierzam kupić na wszelki wypadek. Chodź mam nadzieję że tym razem uda się karmić cyckiem :-)

Jeśli chodzi o mycie butelek to robiłam to ręcznie nad zlewem czasem przelałam wrzątkiem :-)
 
Ja też z Aventa byłam zadowolona, tylko boje się , ze jak zgubię uszczelkę, to będzie problem:crazy: trzeba chyba napisać do sprzedawcy czy te butelki które oferuje są z uszczelką czy bez :tak: Ja oczywiście nie mam na myśli tego, że po każdym wypiciu mleka czy wody, będę myła w zmywarce, tylko chodzi o to, że czasem nastawiłabym na wyższą temperaturą zamiast zalewać wrzątkiem :confused:
 
Dziewczyny na allegro chyba można kupić butelki Aventa bez tych uszczelek , specjalnie przeglądnęłam kilka stron, i zauważyłam, , że jak jest uszczelka do butelki to jest pokazana , a tam gdzie nie ma uszczelki, i jest przekrój butelki to nie widać tej uszczelki, więc jest nadzieja .:-D
 
My na poczatku mielismy butelki Lovi ze smoczkiem antykolkowym, a potem te samosterylizujace..Fajna sprawa - 1,5 min w mikrofali i czysciutkie:
 
dziewczyny mam pytanie

w czym pierzecie ciuszki dla niemowlakow...

musze po woli przymierzyc sie do prania i prasowania sterty bo juz denerwuja mnie ciuchy poupychane w reklamowkach:)
 
reklama
Ja wszystko zostawiam na lipiec/sierpień jak już będę na wolnym. Póki co wszystko zalega na strychu. Jak pomyśle sobie, że będzie trzeba to wszytsko prać, prasować....nie mam weny ;) Na majówkę biorę tydzień wolnego i może uda mi się zrobić rajd po lumpikach i dokupić trochę cieplejszych ubranek.
 
Do góry