reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszków

Dorota - zrobimy pidżama party z prasowaniem ubranek dziecięcych, każda koleżanka wpadnie z żelazkiem i deską i heja:-D Moje ciuszki czekają u teściów, z resztą dopiero co tam wywiezione przez nas i szwagrów:-D Czekam tylko na info jaka płeć, to poprzebieram pod tym kątem:tak:
 
reklama
Ja po cichu liczę na drugą dziewczynkę :) pantera.jpg Wczoraj nie mogłam się powstrzymać i kupiłam takie cudo :)
 

Załączniki

  • pantera.jpg
    pantera.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 149
Ostatnia edycja:
Dobre Pscółka, zawsze jakiś sposób :) Mnie czeka jeszcze odmalowanie pokoi dla dwójki dzieci i urządzenia ich. Nie wiem jak ja to przeżyję ;)

Dorota - zrobimy pidżama party z prasowaniem ubranek dziecięcych, każda koleżanka wpadnie z żelazkiem i deską i heja:-D Moje ciuszki czekają u teściów, z resztą dopiero co tam wywiezione przez nas i szwagrów:-D Czekam tylko na info jaka płeć, to poprzebieram pod tym kątem:tak:
 
Super komplecik :-) Ja czekam na paczkę z Allegro, co miesiąc coś dokupuję, i jak dojdzie paczka to zrobię zdjęcia :tak:
 
Ja też już coś mam:p Kombinezonik i śpioszki - też dla dziewczynki:p Najwyżej jak będzie drugi synuś to na różowo będę go ubierać;)

pajacyk.jpgrzeczy mloda.jpg

Pajacyk 10zł plus przesyłka a kombinezonik 8 czy 9zł plus wysyłka;))
 

Załączniki

  • pajacyk.jpg
    pajacyk.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 97
  • rzeczy mloda.jpg
    rzeczy mloda.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 88
reklama
kotulcia - widzę, że mocno jesteś pewna co do dziewuchy:-) i podziwiam, że zdecydowałaś się na pajaca wkładanego przez głowę, ja wszystko musiałam mieć rozpinane od góry do dołu, bo dużo stresu i potu nas ubieranie kosztowało. Szymek do dzisiaj nienawidzi ubierania, ryk jest aż do momentu wsadzenia do wózka:baffled: Na basen czy do lekarza ubieramy mu jeszcze pajace rozpinane no i kombinezon jednoczęściowy, co by było szybko - w porównaniu do innych dzieci strasznie niemowlaczkowo to wygląda, ale cóż zrobić, może najbliższe lato coś zmieni...
 
Do góry