reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszków

Dobre Pscółka, zawsze jakiś sposób :) Mnie czeka jeszcze odmalowanie pokoi dla dwójki dzieci i urządzenia ich. Nie wiem jak ja to przeżyję ;)

mnie czeka odremontowanie 2 pokoi, przeniesienie pracowni i sypialni do mniejszego i urządzenie dzieciaków w większym ;)



kotulcia - widzę, że mocno jesteś pewna co do dziewuchy:-) i podziwiam, że zdecydowałaś się na pajaca wkładanego przez głowę, ja wszystko musiałam mieć rozpinane od góry do dołu, bo dużo stresu i potu nas ubieranie kosztowało. Szymek do dzisiaj nienawidzi ubierania, ryk jest aż do momentu wsadzenia do wózka:baffled: Na basen czy do lekarza ubieramy mu jeszcze pajace rozpinane no i kombinezon jednoczęściowy, co by było szybko - w porównaniu do innych dzieci strasznie niemowlaczkowo to wygląda, ale cóż zrobić, może najbliższe lato coś zmieni...

z jednej strony to niewygodne, ale teraz jak moja napki rozpina to z chęcią wcisłabym jej takiego pajaca przez głowę - rano przychodzę ostatnio, a ona zadowolona, rozebrana i bawi się pampersem :D
 
reklama
kotulcia fajne kombinezonki :tak:

to i ja się pochwalę nabytkami, ogólnie z ciuszkami czekam na info o płci, ale na inne rzeczy patrzę i czatuję na okazję :-p ogólnie nie kupowałabym może jeszcze niektórych rzeczy ale jak jest promocja to jak tu nie brać :-D

a więc kupiłam kołyskę z mamas&papas od takiej babki, do sypialni na noc, bo normalne łóżeczko mamy po synku i będzie stało w pokoiku malucha. i mamy najdroższy dla nas chyba zakup za sobą, a mianowicie elektroniczną wideo nianie, była duża promocja mój małż dostał bony z pracy więc dałam za nową mniej niż musiałabym zapłacić za używaną :D czytałam wiele o nianiach i wybór padł na motorole, musimy mieć z dość dobrym zasięgiem bo dom jest dwu piętrowy, więc bez niani ani rusz.
 

Załączniki

  • crib-crystal-001.jpg
    crib-crystal-001.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 85
  • niania.jpg
    niania.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 67
martina - fajny gadżet:tak:. Moi szwagrowie jakoś obeszli konieczność zakupu niani. Kupili tylko kamerkę na podczerwień, a podgląd mają na jednym z laptopów, których używają. W domku to się naprawdę przydaje. Oni akurat mają mieszkanie, ale córcia wybudzała się nawet jak piórko spadło, więc zajrzenie do pokoju, żeby jej nie obudzić nie wchodziło w grę:no:
 
martina - fajny gadżet:tak:. Moi szwagrowie jakoś obeszli konieczność zakupu niani. Kupili tylko kamerkę na podczerwień, a podgląd mają na jednym z laptopów, których używają. W domku to się naprawdę przydaje. Oni akurat mają mieszkanie, ale córcia wybudzała się nawet jak piórko spadło, więc zajrzenie do pokoju, żeby jej nie obudzić nie wchodziło w grę:no:

też myślałam o samej kamerce i np ze można na tel oglądać, ale np ta kamerka z motoroli kosztuje sama ponad 90 funtów, a mnie całość tej niani wyniosła 70 :-) wiec okazja naprawdę nie zla była dlatego się zdecydowaliśmy kupić już teraz
 
Martina świetne zakupy. Dobrze, że kupiłaś kołyskę, a nie kosz mojżesza. Jest bardziej stabilna i bezpieczna przy starszym rodzeństwie;-)
 
Martina świetne zakupy. Dobrze, że kupiłaś kołyskę, a nie kosz mojżesza. Jest bardziej stabilna i bezpieczna przy starszym rodzeństwie;-)


no właśnie w pierwszych planach mieliśmy kupić kosz mojżesza, ale potem przemyślałam że raz że mniejszy jest, więc kołyska starczy jak coś na dłużej, a dwa to właśnie mniej stabilny. no i że babka tanio chiała oddać w świetnym stanie, więc skorzystalismy :-)
 
DSCF1598.jpgDSCF1599.jpgDSCF1600.jpg To są moje nabytki:-p kombinezon niebieski jest jeszcze po mojej córce :tak: oprócz tego mam jeszcze flanelki, tetrę , i kocyki ;-)
 

Załączniki

  • DSCF1598.jpg
    DSCF1598.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 88
  • DSCF1599.jpg
    DSCF1599.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 84
  • DSCF1600.jpg
    DSCF1600.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 117
reklama
Do góry