reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2015' rozpoczęty przez aniam141, 23 Czerwiec 2014.

1. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Tutaj możemy wymieniać się linkami , pomysłami , rzeczami sprawdzonymi :tak:
    Łatwiej potem znaleźć

2. dorex3

dorex3 Fanka BB :)

zakupów to u mnie dużo nie będzie bo mam prwie wszystko po córeczce ale koniecznie zakupię kocyk do fotelika samochodowego o taki,,,,
    Kocyk do fotelika samochodowego KOALA - sklep Melwa
    bo zwykły kocyk doprowadzał mnie do szewskiej pasji bo ciągle gdzieś zwisał i był brudny a śpiworek się nie sprawdził kompletnie więc teraz wypróbuję to cudo na zimę do autka jak znalazł

3. reklama
  4. aniam141

Ja miałam fotelik maxi cosi ze śpiworem , super sprawa bo w aucie się rozpina górę i tyle . Wykorzystywałam go też do gondoli

MAXI COSI ORYGINALNY ŚPIWOREK DO CABRIO 2014 HIT!! (4338123159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

5. dorex3

fajny ten śpiworek ja mam z womar do wózka który mozna przedłużyć albo skrócić i w wózku super się sprawdził ale w naszym foteliku graco to już była prawdziwa tragedia... śpiworka już nowego nie zakupię bo mam tamten ale muszę pomyśleć o foteliku bo po córci sprzedałam....

6. aniam141

A co Ci do wózka pasi ?
    Ja wózek od koleżanki będę miała :-Di całe szczęście i tam maxi cosi pasi .
    Mam też maclarena po dzieciakach , dobrze że choć tego się nie pozbyłam.
    Bo poza kartonem ubranek nie mam nic ... a takie super rzeczy miałam :wściekła/y::wściekła/y:

7. dorex3

hehe wózka też nie mam bo jak mała wyrosła z gondolki to sprzedałam bo nie byłam zadowolona... teraz mam tylko spacerówkę z babymerca dla mojej roczniaczki :-D

8. MadziaSek

MadziaSek Moderator

Tutaj znajdziecie wszelakie promocje :-)
    PromoBaby.pl

Nie wiem jak w innych biedronkach ale w mojej jest niezla wyprzedaz ubran ciazowych i stanikow dla karmiacych!

9. monikamarcina

monikamarcina Fanka BB :)

Ja musze kupic wozek.. po synku mi sie rozwalil troche i postawilam na osiedlu i ktos potrzebujacy sobie wzial, fotelika tez nie mam.

10. reklama
  11. dorex3

u mnie też wózek a z fotelikiem właśnie problem się rozwiązał bo przyjaciółka chce mi odać swój bo jednym ze swoich bliźniąt bo drgi sprzedała a ten zostawia dla mnie.
    Także maxi cosi cabriofix już czeka więc chyba pomyślę o wylicytowaniu na allegro jakiejś używanej bazy do niego bo nówki strasznie drogie a baza to super sprawa bo miałam przy córci. Jedno kliknięcie i gotowe:tak:

12. -caroline-

-caroline- Fanka BB :)

Witajcie
    Za dwa miesiące zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
    W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

View attachment 630991 View attachment 630994 View attachment 630998 View attachment 631001 View attachment 631004

Poleć forum