reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
Dziewczyny możecie polecić jakąś fajna karuzelke do lozeczka?

Miałam kiedyś taka zwykła plastikowa nakrecana ale średnio się sprawdziła i szybko zepsuła. Teraz chce wydać więcej mając nadzieję że Mała będzie zainteresowana i będzie chciał leżeć w lozeczku.
 
Ewka,my mamy taka z projektorem, Mala juz zaczyna się interesować otoczeniem wiec wydaje mi sie, że super sie sprawdzi :)
 
Made tez sie nad taka z projektorem zastanawiam. Podoba mi sie fisher price rain forest bo sie te liscie dodatkowo ruszaja ale wlasnie nie ma projektora.
Basia dziekuje za.podpowiedz ale teraz jednak zdecyduje sie na.jakas na.baterie bo jednak nakrecana krotko gra i potem mozna rozbudzic maluszka naciagajac ta sprezyne. ;-)
 
Mam cos co bardzo przyda sie dla mam ktore maja foteliki maxi-cosi
baza do samochodu - cena podlega negocjacji :)
MamaSprzeda.pl - Baza EasyBase do zapinania PASAMI firmy maxi-cosi - do fotelików CabrioFix itp
pokrowiec frote do fotelika idealny na lato :)
MamaSprzeda.pl - Pokrowiec frote na fotelik Maxi-Cosi Cabriofix kolor szary idealny na lato !!!!


polecam tez rzeczy dla maluszkow z mojej kolekcji
MamaSprzeda.pl


a teraz cos dla mam ktore chca nosic swoje maluszki
chusty pasiaste - tanie i bardzo dobre!!!
MamaSprzeda.pl - Chusta tkana do noszenia dzieci Little Frog Brązowy Pirop
i cos bardziej eleganckiego i wyszukanego
MamaSprzeda.pl - Chusta tkana do noszenia dzieci Yaro Vesna black dł 4,6m 100% bawełny
http://mamasprzeda.pl/oferta/7,nosi...szenia-dzieci-didymos-indio-natur-z-lnem.html
 
Niektore z moich lupow :)
 

Załączniki

  • 1424881720534.jpg
    1424881720534.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 126
  • 1424881751015.jpg
    1424881751015.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Do góry