reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Witam jestem czerwcoweczka 2014;)
Dostalam do przetestowania od firmy Lovi Laktator dwufazowy prolactis. Czas szybko leci wiec niedlugo i wy bedziecie sie nad tym zastanawiac wiec Chcialam wam go polecic.
Duzym plusem jest to, że jest on wlasnie dwufazowy,
tzn. że w pierwszej fazie pobudza on piersi do wydzielania pokarmu, a dopiero w drugiej fazie przechodzi do właściwego odciągania.
Ta pierwsza faza trwa 2 minuty i włącza się automatycznie po włączeniu laktatora,
jesli chcemy odrazu przejsc do fazy sciagania glebokiego nalezy wcisnac przycisk.
Oprócz tego możemy regulować siłę ssania, przez co odciąganie pokarmu nie jest bolesne.
W paczce brakuje smoczka do butelki, trzeba albo dokupic albo pokarm przelewac. Bardzo mi pomogl na nawal.
 
reklama
Fajnie macie, że cokolwiek po poprzednich maluchach Wam zostało:) ja pierwszy raz więc do kupienia mam.. wszystko :D
Wczoraj 5 godzin spędziłam na przeglądaniu dzieciowych artykułów :p ale w sumie wiem już co chcę :) wszystko co oglądałam podobało mi się w kolorze kremowym, więc w sumie pasuje i dla dziewczynki i dla chłopca :D po wakacjach chyba zacznę kompletować choć najpierw trzeba zrobić przemeblowanie i muszę pozbyć się mojej ukochanej toaletki bo mieszkamy chwilowo w jednym pokoju więc trzeba to wszystko pomieścić..
 
Witajcie drogie przyszłe i obecne mamusie pomyslalam sobie ze napisze tutaj wiadomosc a mianowicie moj synek rosnie a mi zbieraja sie cale kartony ubranek dla chlopczyka jesli ktoras chcialaby fajne kolorowe ciuszki sprzedam za symboliczne 1 - 2 zl za sztuke. wiekszosc byla kupowana nowa . zdjecia moge przeslac na e mail. mozemy sie dogadac:) rozmiary zaczynaja sie od 56 w gore. moj synek urodzil sie zima wiec porami roku bedziemy pasowac. jesli ktoras chcialaby kupic ale nie chce teraz kupowac tylko poczekac pare miesiecy to moge poczekac kwestia dogadania sie :) pozdrawiam i zycze zdrowka rosnijcie :)
 
W ta sobote niedaleko mojego miasta sa swietne wyprzedaze garazowe. Zamierzam sie na nie wybrac i popatrzec co ladnego dla maluszka maja ;)
 
Mnie czekają zakupy od podstaw :) To moja pierwsza ciąża :) Mam nadzieję, że nie zbankrutuje :-) Wszystko dla dzieci jest takie śliczne, że aż ciężko oderwać wzrok;-)
 
anikaaaa to pisz na bieżąco co kupujesz może nas natchniesz:tak: ja mam wszystko po córci ale jak zobaczę coś super nie omieszkam zakupić:-D
 
Ja już malutkie zakupy zrobiłam bo akurat jakąś wyprzedaż w tesco była :p w dziedzinie smoczków i gryzaków ;)
 
reklama
Do góry