• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

reklama
mam większość rzeczy po córce ale na śliczny kocyk już się skusiłam... może jak poznam płeć to będzie mi dane poszaleć ( jakby chłopiec się okazał );-)pozatym mam parę większych rzeczy do kupienia typu łóżeczko czy wózek ale z tym się wstrzymam jeszcze jakis czas:tak:
 
Mnie bardzo podobają się wózki typu retro w tymi wielkimi kołami, musze o nich poczytać czy też się sprawdzają ale wziualnie się uparłam ze taki chce.
 
Oto nasze zakupy ;)
1407928484669.jpg
 

Załączniki

  • 1407928484669.jpg
    1407928484669.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 142
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry