reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Dla mnie kuzynka uszykowała sporo rzeczy po swojej córeczce, więc muszę się wstrzymać z zakupami do czasu aż się z nią nie spotkam (dzieli nas 300km) :-) zobaczę co tam jest i będę dokupować brakujące rzeczy:) a wózek myślę, że koło listopada, grudnia będziemy patrzeli kupić:)
 
reklama
Co myślicie o tej poduszce rogalu dla mamy do spania, a potem do karmienia? myślę o kupnie takiej 170cm z silikonowym wypełnieniem ale nie wiem czy warto?
 
karolina ja ma takiego rogala, śpię z nim i jestem mega zadowolona. Ja zamówiłam taki duży w zestawie z mniejszym. Ten mniejszy leży w szafie i czeka na malucha :)
 
anii84 mogłabyś podesłać linka do tego zestawu poduszek? chciałam kupić sobie rogala do spania, ale w zestawie z mniejszym dla dzidzi jest jeszcze lepszą opcją :)
 
mi się rogal do spania ostał z pierwszej ciąży i już teraz też z nim śpię i bardzo polecam :tak:
do karmienia średnio się sprawdzał ale moja mała uwielbiała w nim spać no i do odbijania malucha i kładzenia na brzuszku super się sprawdził:-)
 
reklama
Zor u tego sprzedawcy taki zestaw brałam, moja aukcja się skończyła więc wyslalam link do nowej.
Mi te kulki niczym nie śmierdzą, a raczej cała poduszka ma zapach mojej oliwki i reszty smarowideł :) aż muszę ją chować bo suka moja uwielbia zapachy i jak zostawić na chwilę to by się w nią 'wycierała' :)
 
Do góry