reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Mi też mowili w sklepie żeby na koniec roku i w styczniu wózka nie zamawiać bo mają inwentaryzacje i się długo czeka ale my i tak w styczniu zamówimy bo nie mamy wyjścia, za to na dnich mają wejść nowe kolory camarelo więc może się opłaci czekać ;-)
 
reklama
karolina a skąd to info o nowych kolorach? z tego co wiem z modelu sevilla wypuścili jakąś limitowaną edycję o innych nic nie wiem:szok:
 
Ogladam w google przyborniki na lozeczko. I zglupialam bo nie wiem jaki wziac. Mam 5 poscieli wiec powinnam kupic ich 5 zeby pasowalo heheheheh
 
Monika jak umiesz szyć to może uszyjesz sama? :) na allegro można zamówić tkaninę, z której pościele te dziecięce szyją. Nawet nie wychodzi drogo, mi właśnie siostra jedną pościel i taki przybornik uszyje
 
Monika rozumiem bo mam tak samo :) chociaż mam maszynę a siostra mówi że akurat uszyć pościel to żadna filozofia :D to wolę to jednak jej powierzyć :)
 
oooo to super :-) my dla OLi tez zamawialismy wozek i czekalismy na niego 6 tyg, bo było to na koniec roku. a jak go odebralismy to... kot w nim kilka rajdow po domu zaliczył, bo K. zawieszenie testował :-)

zreszta kot uwielbiał zawsze rzeczy Oli i wykozystuje kazda chwile nieuwagi i leci w jej pielesze :-) jak go wyganiam a Ona go oklada jeszcze kocysiami... taka kocio-ludzka symbioza :-)

Drago mojego kota osobiście przewiozlam prawie kilometr samochodem i wyskoczył mi na zakręcie. I bynajmniej nie jechał w samochodzie a skubaniec w zderzaku albo na silniku! Dobrze że kątem oka zauważyłam coś dziwnego i się zatrzymalam na poszukiwania w lesie w środku zimy :szok: ale był wydygany i brudny od smaru :-D
 
reklama
Cześć laski.
Monika ja dostałam organizer i torbę na pampersy gratis do łóżeczka więc ci nie pomogę w tej kwestii, choć uważam że są fajne i przydatne.
Drago za kota dziękuję, ewentualnie pożyczę od szwagra, choć jego kot to strasznie dziki jest.
 
Do góry