reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
Ja sie nie moglam powstrzymac dzis- zreszta mialam voucher do H&M i zakupilam pare rzeczy:

kocyk
hmprod

skarpeteczki- bardzo cieple
hmprod



Reszty nie moglam znalesc na stronce H&M, a juz w pralce sie piora wiec Wam niestety nie pokarze. Ale do tego jeszcze przeslodkie skarpeteczki z napisami "I <3 Mum" i "I <3 Dad" , i bodzinki z teczowa czapeczka i spodenkami i napisem "Mum+Dad=Me" i biale zwykle body rozpinane na srodku- takie do szpitala, zanim sie oswoimy z ubieraniem przez glowke:-D Uwielbiam takie ciuszki z napisami wiec sie nie dziwcie:-p





A do mam z UK, ktore uzywaja Palmers Cocoa Butter Formula Massage Lotion for Stretch Marks 250ml - Boots polecam sie obkupic- za polowe ceny jest czyli 2,69p:-D A pampersy 1 i 2 - paczki 56 za 8p a te 96 za 11p :tak:
 
Aninek wcale się nie dziwię, że nie mogłaś się powstrzymać, te wszystkie śliczne sukienusie i inne dodatki dla dziewczynek są tak urocze
Muuumu przesliczny kocyk!!!
Też wczoraj kupiłam skarpetki, dosłownie za grosze, fajnie, że teraz wszędzie przeceny, to można dzieciaki obkupić. Kupiłam też jedną parę rajstop roz 62-74. Czy wy kupujecie dla chłopaków rajstopy?
 
aninek ja też bym się nie mogła oprzeć, słodkie ciuszki:)))
Indziorka czadowe pluszaki, zwłaszcza ta krowa mnie rozbroiła:-) no i prezenciki świetne:tak:
maonka super zestaw będzie mały elegant:)))
muuum to be ja też te skarpetki z napisem kupiłam:-) śliczny kocyk, ja też mam voucher na 5f chyba do 14 więc może skorzystam:)))
maonka ja mam jedne rajstopki na najmniejszy rozmiar, bo ciężko mi było ogólnie gdzieś tu wyhaczyć, ale np mój Konrad śmiga w rajtkach, jak jest jesień- zima to po domu chodzi w rajtuzach bez spodni, tak najwygodniej:tak: no a jak b. zimno na dworzu to pod spodnie mu zakładam, w tym roku akurat ciepło jest:)
 
muuum- super kocyk i skarpeciaki!!! ja mojemu juz nie kupuje skarpet bo sie ich jakos uzbieralo troche duzo! Co do rajtek to ja nie mam bo jakos wydaje mi sie trudne do nalozenia dla tak malutkiej istotki, ale pozniej jak najbardziej , tak jak ada napisala po domu jak dziecko smiga w rajtach to najwygodniej , ale niech te nozie urosna :tak:

Mam problem z wklejeniem zdj. przez telefon, wychodzi mi to okno zeby kopiowac ale nie wlacza sie zebym mogla moj link wsadzic, ma ktoras z was cos takiego?
 
U nas rajstopki to był numer jeden. Ja nie lubie za bardzo nie wiadomo jak luźnych rzeczy, w pajacykach to synek tylko w nocy sypiał a tak po domu to non stop rajstopki i body - i to wystarczało w zupełności. Jak wychodziliśmy na dwór to dokłądałam spodnie, bluzke z długim rękawem lub bluze i na to kombinezonik i już.

Mój W na początku marudził i mówił że chłopcu to rajstopy nie pasują i że lepiej te śpiochy albo półśpiochy bo pasują dla każdego malucha. Ale jak urodził się synek to zaraz stwierdził że trzeba jechać i dokupić jeszcze trochę rajstop bo że wygodniejsze i dziecko tak lepiej wygląda i wydaje mu sie że wygodniej itd. Więc teraz dla córci już mam 6 par rajstopek :)
 
reklama
Do góry