reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
Ja akurat nie lubie rajstopek po domu, najpierw były śpiochy, półśpiochy a potem już spodnie dresowe i getry.Jakoś bawełna mi się bardziej podoba niż wełna, ale sie sprawdzają przy raczkowaniu. Trzeba jeszcze wziąc pod uwagę ze niektóre dzieci mają problemy ze skórą i wtedy muszą nosić bawełniane przewiewne ubrania.
 
Lanjaa no u nas to AZS w ostrzejszym wydaniu ale nie przeszkadzało to noszeniu rajstop. Poza tym rajstopki rajstopkom nie równe. My używamy tylko tych z reserved, wola i smyka. Są naprawdę dobrej jakości. Teraz kupiłam na próbę jeszcze z Marks and Spencer ale okaże sie jak sie je nosi.

Te które używamy przy synku można prac nawet w 95 stopniach i sie nie kulczą ani nic innego sie z nimi nie dzieje a w dotyku są naprawde przemilutkie. Ale co mama to inne podejście :)
 
Muuum boski ten kocyk! Uwielbiam smerfy :-) A w palmersa juz sie obkupilam wczesniej w asdzie, tam tez zwykle jest w niezlej cenie.

natal super ten lezaczek, mam bardzo podobny :tak:

lanja ja mam rajstopki dla Zuzi i wszystkie sa bawelniane.
 
Pozostanę przy 2 parach rajstop, średnio mi się podobają chłopaki w rajtuzach :-D Wolę śpiochy i półśpiochy. No, ale pod spodnie teraz zimą najwyżej będę zakładać rajtki.
 
reklama
Do góry