reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluszków:)

reklama
Witam Was Kochane Styczniówki!
Piszę do Was, bo może któraś z Was byłaby zainteresowana zakupem tabletek antykoncepcyjnych cerazette. Jestem lipcówką, zakupiłam dwa opakowania, ale nawet ich nie otworzyłam, bo niedługo po tym straciłam pokarm... Termin ważności jest do 2014 roku. Za jedno opakowanie zapłaciłam prawie 40zł. Sprzedam po okazyjnej cenie;-) W razie gdyby któraś była zainteresowana proszę o informacje na priv.
Pozdrawiam i życzę przespanych nocy, braku kolek, zdrowych dzieciaczków i mnóstwa radości wywołanych przez malutkie pociechy:biggrin2::biggrin2:
 
witajcie kolezanki!!!!
zapraszam ponownie na moje aukcje,dla kolezanek z bb daje rabat 5% na wszytsko!!!!
wystarczy,ze po zakonczeniu aukcji napiszesz do mnie ze jestes z bb a dolicze rabat na koncu!!!!



ponadto zapraszam na inne moje aukcje-mam super levisy na czas "po ciazy",nówki jedynie za 40zl...wysoki stan zakrywa brzuch,a marki tez nie musze reklamowac...rozmiar 40-42...zapraszam

popatrzcie tez na inne moje ciuszki,robie mega mocne zblizenia zebyscie zobaczyly jakosc ubranek,a mam ich naprawde bardzo duzo

99% z USA...


zapraszam drogie kolezanki,wiele mam z bb juz kupowało u mnie ciuszki i nadal kupuje

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Witam styczniowe mamusie, jestem mamusią dziewczynki z marca 2012r, mam na sprzedaż zadbane ubranka po córci w rozm 56-68, wszystkie ubranka mam wystawione na aukcji ceny max do 7zł (body 1.99-2.99, bluzeczki,pajacyki 4zł itp.) ubranka takich firm jak Carter's, Next, George itp. Zapraszam do oglądnięcia może którejś mamusi wpadnie coś w oko :))
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563320Zobacz załącznik 563321Zobacz załącznik 563322Zobacz załącznik 563323Zobacz załącznik 563324Zobacz załącznik 563325Zobacz załącznik 563326Zobacz załącznik 563327Zobacz załącznik 563328Zobacz załącznik 563329
 
Mam do sprzedania ubranka po mojej córce. Ubranka są większości firm Carters, First Impresions, które są wspaniałej jakości. Ubranka otrzymałam od rodziny z USA. Większość ubranek, z racji ilości, była użyta jedynie raz. Ubranka podzieliłam na wiek:
0-3 Miesiące Ubranka 0 - 3 miesiące - Dzieci - Fotosik.pl
3-6 miesięcy Ubranka 3 - 6 miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
6-9 miesięcy Ubranka 6 - 9 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
12 miesięcy Ubranka 12 Miesięcy - Dzieci - Fotosik.pl
ubranka zimowe Ubranka zimowe - Dzieci - Fotosik.pl

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to ceny są podane w opisie. Możliwość negocjacji !!!
Zapraszam na priva lub e-mail dominika_zakowska@wp.pl
 
reklama
Do góry