reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

Dziewczyny, mam pytanko jak zasypiają w dzień Wasze dzieci i ile czasu spią? U nas maly sukces,Oluś od tygodnia usypia w łożeczku zarówno w dzień jak i wieczorem,nareszcie skończyło sie usypianie na rękach albo ciąganie mnie za włosy wieczorem jak leżał obok mnie na łóżku ;-) Teraz siedzę tylko koło łóżeczka i śpiewam, ale za to mały śpi tylko najwyżej 1,5 godzinki w dzień a w nocy niestety nam wyłazi z łóżeczka i pakuje się nam do łóżka...wtedy nadrabia ciąganie mnie za włosy podwójnie i od 5 rano prawie nie śpię :-(
 
reklama
Zakupy :) oatstanio bylismy w 5-10-15 na poszukiwaniach prezentu dla Kaji kuznki roczniaczka... i tak zamiast solenizantce kupilismy Kaji ;) Teraz niestety juz nie ma wyprzedazy - jest nowa kolecja ale bardzo ładna... takie slicznie zielone kolorki. Kupilismy jej kurteczke rozmiar chyba 98 ale Kaja nosi 86-92. Tam poprotu trzeba mierzyc. Kurteczka jest zielona z kapturkiem i troszke jak plaszczyk. Jak zrobie Kaji w niej fote o Wam podesle. I super wyglada do jeansow.
Bucikow szukamy :) mam na oku fajne ale to pod koniec marca sie wybierzemy na łowy. Co do innych ubranek to mamy duzo jeansow, spodenek i spodniczek. Potrzebujemy tylko jakies uzywane dresiki na polko, bo prawde mowiac mam za duzo ladnych ubranek ktorych szkoda na Kaji tarzanie po trawie ;)
 
Minelo troche czasu i znow ja na zakupach. A gdzie reszta mamus???
W ostatnich 2 dniach kupilam Kaji troche letnich bluzeczek - hmmm chyba z 10 i komlecik ze spodenkami bojówkami. Dzis jeszcze pantofelki przy okazji moich zakupow. Aaaa dla siebie... czarna szmizjerke Amisu, fajne okularki w NewYorkerze i świetny plaszczyk wiosenno letni - tez czarny... jeszcze brakuje mi fajnych bucikow zarowno dla mnie jak i Kaji.... no niestety nic ciekawego nie znalezlismy.
 
No to Dominiczko poszalałaś;-)ale nam mamom też cos się nalezy od życia:-)
u nas największy zakup to łożeczko dla Olusia, nowa pościel, dywanik...poza tym kupiłam w H&M fajne trampki za kostkę ale za małe i musze wymienić;-) i kaszkiet w krateczkę ale też za mały, na szczęscie mam 28 dni na wymianę:-) dla siebie nie starcza już funduszy a marzy mi się zakup pantofelków w Reserved ale są drogie...:-( a jeszcze Olusiowi kupiłam na Allegro fajną kurteczkę Nexta,taką wiosenną.
 
Do góry