reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

Ja kupilam jeden w hurtowni a drugi w przejsciu pod tunelem na straganie ;) ale wiem ,ze sa tez w sklepach typu terranova albo H&M widzialam taki tez w vero modzie. To zalezy gdzie i za ile szukasz ale mysle ,ze powinnas taki gdzies znalezc bo ostatnio sa na topie ;D
 
reklama
Dzięki dziewczyny!
Ja to i rozglądałam się na straganku,i w H&M, Teranowie no i było parę na straganku ,ale tam mieli tylko jeden rozmiar, a ja to taka trochę wyższa mamusia jestem.
Zajrzę jeszcze do vero mody. Ale pewnie będzie pech jak zawsze na zakupach :(
Dobrze chociaż,że spodnie ciązowe znalazłam z długimi nogawkami ;D
 
Tak to juz jest z tymi ciuchami ::) ja za to musze skracac wszystkie spodnie bo jestem mala a ciazowych tez nie moglam dostac bo te rozmiaru S byly na mnie za duze :p w koncu gdzies znalazlam XS ale i one jeszcze troche ze mnie spadaja :laugh:
 
Jestem szczupla ale przy moim wzroscie 160 wcale nie wygladam jakos bardzo szczuplo.Poza tym te ciazowki sa jakies duze bo normalnie to kupuje nawet spodnie rozmiaru M czesto ::) Wiec jak widzisz te rozmiary jakies dziwne ;)
 
Oj mamuśki,ale się za wami stęskniłam!Nie było mnie parę dni bo mamy remont w domku i interek odłączony...Dziś już nie wytrzymałam i mąż mnie zawiózł do kafejki:) Co do zakupów to teściowa kupiła mi w Stanach jakieś fajne dżinsy ciążowe ale ciekawe jaki rozmiar bo sądząc po wymiarach Amerykanek to mogą być ciut za duże:) Jak przyśle paczke to się przekonam.
 
;D jak nasze polskie ciazowki maja wieksze rozmiarowki to ciekawa jestem jakie w paczce dostaniesz ;) moze trzeba jakies super male brac to normalny rozmiar bedzie ;) daj znac jak juz dostaniesz paczke
 
A oto co udało mi się kupic w ostatniej chwili na Allegro.To nic że to cieplutkie i raczej nadaje się na chłodniejsze dni ale nie mogłam się oprzeć,tym bardziej że kosztowało tylko 30 zł!:)
 
reklama
Do góry