• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

Aneczko,ja nie mogę życ bez stringów,ale powiem ci ze mąż mi kupił majtki ciążowe Canpol,takie pod brzuszek i może na pupce rzeczywiście są szersze,to z przodu są fajnie wycięte pod brzuch i suuuper wygodne,z bawełenki,polecam ci bardzo,mozna je zamówic na Allegro,para kosztuje ok 7 zł,na ciebie spokojnie rozmiarek S,bo ja mam M :)
 
reklama
ooo to i ja sobie te z canpolu kupię, myślałam, ze takie pod brzuszek to niewygodne, ale skoro twierdzisz, że ok to spróbuję
 
Mi Bolek z Lolkiem tez urosly z 75b do 80d i bylam troche zalamana jak musialam kupic tak duzy stanik, bo im wieksze tym pozniej bardziej wisza!! A tego bym nie chciala!!! Poza tym mam na razie 3 normalne staniki bo do karmienia to jeszcze zawsze moge kupic! Majtki ciazowe jeszcze nie sa mi potrzebne bo mam normalne bawelniane galotki z luzna gumka i jest ok! A stringi to teraz leza tylko w szafie bo jakos mi niewygodnie je nosic w ciazy!
 
Ja tez lubie stringi i nosze je nadal bo mam bawelniane i one mi mniej zjezdzaja niz te normalne ;) a te o , ktorych mowisz to tez musze przemyslec Olciu :)
 
A propos tych majteczek ciazowych z Canpolu, to tez polecam :)

Kupiłam najpierw 1 pare na probe, a dzisiaj kupiłam na allegro 2 pary pod brzuszek, 2 pary na brzuszek i przy okazji u tego samego sprzedawcy 1 paczuszke (5szt.) majtek poporodowych Canpola :) Pewnie sie przydadza :)

 
reklama
A ja dzis w nocy ogladałam takie piękne ciuszki, normalnie w życiu takich nie widziałam - i jak juz wybrałam kilka sztuk i szłam do kasy - to zadzwonił budzik - bo rano jechałam na to badanie cukru :(
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry