reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

reklama
Oleńko,już rozumiem skąd u Ciebie pytanko cay nasz fotelik nie jest dla starszych dzieci-wkleiłam fotkę bez wkładki 0-13 kg...

WIKI,super buciki-i Twoje-zwłaszcza te białe!!!I Wikusi...Takie słodziutkie!!!!I jak widać Wasza ślicznotka jest zadowolona z fotelika więc chyba jednak kupimy Concorde tylko ten niebieskawy z czerwienią...Będzie do mojego auta...Jeszcze tylko prawko muszę zrobić;-) ;-) ;-)
 
kociu,bajer ten fotelik Chicco,tylko czemu chcesz kupować jeszcze drugi????:confused:
No ja mam stopę 38/39,raczej norma, ale ostatnie butki kupiłam sobie...kozaczki w listopadzie,oj przydałyby się nowe szpileczki (na poprawę humoru i okazjonalne wyjścia;-) ) albo słodkie balerinki...oj,jak ja kocham buty;-) :-) :tak:
WIKI-prześliczne pantofelki,gdyby to byłow Polsce to zaraz bym z ciebie wydusiła nazwę sklepu:-D ;-) ale te bialutkie też super,takie do jeansów:-) A kolekcja Wiktorii słodziutka,aż westchnęłam,że nie mam córci i tylko adidaski chlopięce w sklepach oglądam a do pantofelków wzdycham...;-) może kiedyś się doczekam,żeby je kupić....acha,Oliś dostał przed urodzeniem czarne lakierki...z kokardką i paseczkiem w podbiciu:-D ,piękne,ale poczekają dla Zuzi;-) :tak: :-D
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
kociu,bajer ten fotelik Chicco,tylko czemu chcesz kupować jeszcze drugi????:confused:
No ja mam stopę 38/39,raczej norma, ale ostatnie butki kupiłam sobie...kozaczki w listopadzie,oj przydałyby się nowe szpileczki (na poprawę humoru i okazjonalne wyjścia;-) ) albo słodkie balerinki...oj,jak ja kocham buty;-) :-) :tak:
WIKI-prześliczne pantofelki,gdyby to byłow Polsce to zaraz bym z ciebie wydusiła nazwę sklepu:-D ;-) ale te bialutkie też super,takie do jeansów:-) A kolekcja Wiktorii słodziutka,aż westchnęłam,że nie mam córci i tylko adidaski chlopięce w sklepach oglądam a do pantofelków wzdycham...;-) może kiedyś się doczekam,żeby je kupić....acha,Oliś dostał przed urodzeniem czarne lakierki...z kokardką i paseczkiem w podbiciu:-D ,piękne,ale poczekają dla Zuzi;-) :tak: :-D
Kurczę Olu gdybym wczesniej przeczytała posta to podjechałabym do sklepu i Ci kupiła jeśli tak Ci się podobają.:tak:no ale jeśli naprawdę chcesz to jak wrócę po świętach moge podjechac kupić i ci wysłać...kosztowały 100koron ok 50zł,przecenione z 300koron....:tak::tak:ja zawsze tam łażę bo mają moją numerację..jestem taki łowca promocji hehe:laugh2::laugh2:
 
Bardzo dzikekuje Moniczko za propozycj ale niestety u mnie bez mierzenia sie nie obedzie:-( Mam taka stope ze trudno mi wygodne buty dostac:wściekła/y: ale bede szukala podobnych u nas w Polsce tylko za taka kase to w zyciu nie znajde:wściekła/y: :no: Jak 2 lata temu jezdzilam do Wloch co tydzien to kupowalam sobie hurtem na wyprzedazach superkowe butki,dzieki temu mam kilka par szpilek ktore zakladam kilka razy w roku;-) teraz choruje na czerwone:-)
Dzis pojechalam do sklepu z zamiarem kupienia sobie czegos sexi:-) i takiego bardziej eleganckiego,znalazlam fajna spodniczke zwezana do dolu,czarna i do tego satynowa bluzeczka czarna w malutkie biale kropki i...nie kupilam tego!:eek: wyszlam ze sklepu z inna bluzka a w domu zalowalam ze sie nie skusilam,ale ze mnie zlotówa,jak mam troche kasy do wydania na siebie to mi szkoda:wściekła/y:
 
reklama
Do góry