reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

reklama
Osobiscie polecam ta ukladanke..My mamy i jest super!! Tylko Jagusiu nie ludz sie ,ze Julka bedzie caly dzien siedziec i ukladac hehe Wikunia ma zajecie na 2o minut i koniec:)
 
oj WIKI nie ludze sie, nie. Julka narazie wogole nie uklada tylko bawi sie poszczegolnymi czesciami - kladzie spac pieska albo daje pic. Do ukladania nam jeszcze daleko:)

A chcialam sie wam jeszcze podzielic jednym spostrzezeniem przy okazji komentowania zabaw. Wystawilam karmnik dla ptakow na balkon. Julka uwielbia patrzec na ptaszki, moze siedziec przy oknie dobre pol godziny i komentowac tyle ze musze jej dac samej cos do jedzenia bo jest zazdrosna:=)
 
JAgusiu koniecznie wklej zdjecia ubranek Julinkowych :) i swoje również :)
Uwielbiam ogladac zdjecia zakupowe ;)
Ja ostatnio tez troche nakupilam dla Kaji, duzo spodni jeansowych H&M bo w nich najlepiej nam sie chodzi i pare innych. Poluje jeszcze na PIEKNĄ sukienusie, jak sie uda kupic w poniedzialek to sie Wam pochwale zakupami :)

Sobie kupiłam kozaczki ale na płaskim obcasie, wygladaja jak jezdzieckie oficerki, super do dopasowanych spodenek i zakietu :)
 
Sprobuje wkleic zdjatka Julinkowych zakupow ale sa jakies problemy z zalacznikami. Tylko sie nie smiejcie bo ja nie umiem zupelnie robic zdjec ubraniom...Na poczatek czesc paczki z PL z zakupami moimi z allegro i babcinymi. Spodnie byly nowe po 20PLN, te nie na szelkach sa ocieplane. Kozuszek za 15PLN raczej leciutki i z mala skaza ale bardzo mi sie podoba mimo ze mama powiedziala ze szmata i szkoda slac. Dodatki do kozuszka to prezent od mamy - nareszcie mamy solidne czapy a te babelki przypominaja mi moje dziecinstwo. Buty kupilam w Bartku w koncu nowe bo na allegro dochodzily do 80% ceny nowych i zrezygnowalam.
 

Załączniki

  • IMG_5740.JPG
    IMG_5740.JPG
    43,8 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_5718.JPG
    IMG_5718.JPG
    59,1 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_5714.JPG
    IMG_5714.JPG
    76,4 KB · Wyświetleń: 35
  • IMG_5713.JPG
    IMG_5713.JPG
    73,1 KB · Wyświetleń: 42
  • IMG_5729.JPG
    IMG_5729.JPG
    71,4 KB · Wyświetleń: 41
Teraz troche ebayowych zakupow "stad". Ten piewszy zestaw za 10CHF, spodnie i kamizelka sa ekstra kurta raczej na wiosne ale tez mi sie podoba. Spodenki dzinsowe sa ocieplane 3/4 do kozaczkow. Trzy sukienki byly troche drozsze ale sa naprawde swietne gatunkowo i znanych francuskich firm, napewno beda slicznie wygladaly z biala bluzeczka. Dzinsowa juz mala nosi, natomiast dwie pozostale mysle ze bedzie zakladac za jakis miesiac. No i biala kurtka ktora kupilam jakis czas temu w Benettonie nowa, jak jeszcze nic nie bylo, taka na prawdziwy mroz (chcialam szara ale nie bylo).
 

Załączniki

  • IMG_5742.JPG
    IMG_5742.JPG
    46,1 KB · Wyświetleń: 43
  • IMG_5744.JPG
    IMG_5744.JPG
    53,2 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_5741.JPG
    IMG_5741.JPG
    35,2 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_5743.JPG
    IMG_5743.JPG
    52,4 KB · Wyświetleń: 41
No i ostatnie - to sa letnie sukienki z wyprzedazy mininiebo. Tu zaszalalam ale tez mi sie bardzo podobaly, pozatym u nas za taka cene to nawet dzinsowej princeski sie nie dostanie.
I prezent od babci - kurtka ortalionowa (sa i spodnie) ale jeszcze duzawa tez na zime i na mrozy. Miala byc na ta zime ale narazie Julka w niej plywa. Czapka tez od babci:)

Poszalalam...troche:baffled::baffled::baffled:
 

Załączniki

  • 735_big.jpg
    735_big.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 40
  • 657_s_big.jpg
    657_s_big.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 45
  • 594_big.jpg
    594_big.jpg
    74,7 KB · Wyświetleń: 38
  • 712_big.jpg
    712_big.jpg
    58,9 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_5702.JPG
    IMG_5702.JPG
    72,9 KB · Wyświetleń: 42
I na zakonczenie dnia prezentacja w bialej kurtce z dzisiejszego spaceru. Wialo i padal ostry snieg - w sam raz na taka pogode:) No tosmy pokaz mody dzis walnely. Czekamy na Wasze cudenka:rofl2:
 

Załączniki

  • IMG_5745.JPG
    IMG_5745.JPG
    58,3 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_5756.JPG
    IMG_5756.JPG
    54 KB · Wyświetleń: 41
o rany! nie dość, że synowa ślicznotka to jeszcze wspaniałe ciuszki! a w tej białej kurtce to jak królewna Śnieżka!
 
reklama
Jagusiu rewelacja zakupy! Same cudeńka!!!
Bardzo mi sie spodobała ta sukieneczka mininiebo brązowa :)
A Julinek w kozuszku i białej kurteczce slicznie wygląda!!!
 
Do góry