reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i naszych skarbow

AneczkaK

mama bambulinkow
Dołączył(a)
4 Październik 2005
Postów
5 069
Jak tam wasze zakupowe szlenstwo? dopadlo juz was? ja narazie kupilam dla siebie jedne sponie ciazowe a dla malenstwa slicznego pajacyka (zolty welurowy z naszytymi zwierzaczkami) na 62 cm. korcilo mnie ostatnio zeby kupic takie male slodkie body ale doszlam do wniosku ,ze nie chce zeby dzidzia byla az taka malutka bo to bylo na 52 lub 56cm jak dolozyc pieluche to strasznie mala dzidzka by musiala byc zeby sie zmiescic ::) :)
 
reklama
Ja Aniu kupiłam dla siebie 2 pary sztruksów ciążowych,z tym,że jedne są na razie za duże:)Chciałabym jakieś jeansy,bo stare juz są za szczupłe w pasie i strasznie mi ich brakuje...Więc chodzę w tych sztruksach i spodnaich na lato:są mega biodrówkami i nic mnie nie uciska ale zimno mi w nich jakoś ;)A dla maleństwa to powiem szczerze że każdy mi mówi,że jeszcze za wcześnie aby coś kupować.Jutro moja teściowa leci do USA,więc napewno mi cos ładnego przyśle dla wnusi lub wnusia...Akurat wróci na samo rozwiązanie...
 
dziewczynki, ja ciążowe sztruksy kupiłam jakieś 3 tygodnie temu, dodatkowo jeansy ciążowe i dzisiaj przyszły posztą spodnie czarne-takie na większe wyjscia no i dosyć dla mnie ze spodni. Te 3 pary wystarczą. Kupiłam też jedną bluże typowo ciążową ale na razie za duża. Dla bobaska nic-n\byłam dziś pierwszy raz w sklepie z dziecięcymi rzeczami-katastrofa, chyba mieszkam na zadupiu! nic kompletnie ciekawego! tragedia! Polska półnosno-wschodnia to naprawdę Polska B
 
Ja się chyba trochę zagolopowałam i kupiłam już chyba 6 sztuk body z długim i krótkim rękawem, kombinezon - nie wiem czy tak sie mówi na to ubranko (śliczny), 1 skarpetki i 2 albo 3 bluzeczki. Z tego "kombinezonu" - a raczej ze mnie - najbardziej się śmieje mój facet, bo przecież jeśli dziecko urodzi się w lipcu, to takie ubranko jest za ciepłe na lipiec - wrzesień. Ale jak zobaczę coś fajnego to nie mogę się opamiętać. I mam do Was pytanie: jaki rozmiar ciuszków kupować? Letnie do mniej wiecej jakiego rozmiaru, a na zimę? Proszę poradźcie, bo jestem zupełnie "zielona" i znowu kupię coś zupełnie zbędnego. Pozdrawiam.
 
Hehe Agus ty to sie faktycznie rozpedzilas ;D Mnie tez korci zawsze jak cos widze fajnego ale wlasnie nie wiem jakie rozmiary kupowac i dlatego sie powstrzymuje :laugh: na zime to naprawde nie da rady chyba wyczuc jakiego rozmiaru nasza dzidzia bedzie potrzebowac a na lato hmm... Ja kupuje tak na 58-62cm ale nie wiadomo jakie duze bedzie dziecko moze jak sie urodzi 58cm dlugie to z pieluszka w te 62 nie wejdzie a moze bedzie malutkie 48cm albo 52 i wszystko bedzie wisialo ??? chyba kupie jeszcze cos malutkiego tak na 52cm a dalej to juz nie wiem ;D Moze na biezaco bede kupowac
 
8) Jesli mowa o ciuszkach dla maluszkow to sama jeszcze nic nie kupialam ale moja rodzinka i rodzinka mojego chlopaka przyslala nam juz kilka ciuszkow - takie wlasnei body dla maluszka( nie wiemy jeszcze plci dziecka wiec sa uniwersalne). Natomista powiem wam szczerze ze juz z ldwoscia mieszcze sie w moje wszystkie spodnie a d o nektorych nie potrzebuje juz paska do spodni - wszystko robi sie po woli za male, wiec w koncu bede musiala pomyslec o nowych ciuszkach dla mnie tez....

papatki
 
Slyszlayscie albo widzialyscie gdzies w necie o rajstopach ciazowych w roznych kolorach?Chodzi mi o to ,ze lubie nosic czasem spodniczki i zawsze mialam mnostwo rajstop kolorowych (zielone, bordowe, rude, we wzorki itd.) Ciazowe wszedzie gdzie szukalam sa bezowe albo czarne ewentualnie grafitowe :p Jak na moj gust to same babciowe kolory ::) Bezowe grube rajstopy moge nosic tylko pod spodnie a do czarnych mam za szczuple nogi a jeszcze przy tym brzuszku to w ogole jak patyczki wygladaja :laugh:
Gdybyscie mialy jakies namiary to dajcie znac :) mam kilka spodniczek, w ktore jeszcze dlugo sie bede miescic a teraz musze ciagle w jednych spodniach zasuwac :mad:
 
co do rozmiarów ubranek to chyba najlepsze będą te blisko ciałka na początek 58 ale nie za dużo a reszta na 62, lepiej chyba trochę podwinąc niż po 2 tygodniach wcale nie zakładać.
co do kolorowych rajstop to rzeczywiście, nie spotkałam jakiś kolorowych, ajk coś wpadnie w oko to dam znać
 
reklama
Do góry