reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

Kasiad zmywarka rewelacja! Zapowiada się super:-) Daj znać jak się sprawuje:tak:

Gosia gratulacje auta:-) Napewno już niedługo zasiądziesz za kierownicą:tak: Trzymam kciuki:tak:
Nam też się marzy drugi samochód, ale to może kiedyś:sorry2: Jak już opłaty będziemy mieli mniejsze, bo na razie to jeszcze sporo płacimy, choć i tak teraz ubezpieczenie na rok nas wynosi trochę ponad €500, a nie tak jak trzy lata temu prawie €2000:baffled:

Rozalko
niedługo się ociepli, dzieciaki wyjdą z chorób, i będziesz mogła spokojnie zacząć kurs:tak: Nic na siłę:tak: Ani się obejrzysz, a będziesz w wakcje śmigać autem:-)
Taki automat do chleba świetna rzecz! Sama się kiedyś zastanawiałam nad kupnem, jak widziałam swego czasu w Lidlu;-)
 
reklama
Kasiad na pewno bedziesz zadowolona, tez sobie zycia nie wyobrazam bez zmywarki:)

ja ostatnio inwestuje w ogród ale nie powiem w londynie jak bylismy zaszalałamz ciuszkami ;))bo nie bylo drogo;)
 
Agusia bardzo fajne trampki i w bardzo fajnej cenie:tak:

Rosmerta widzę przygotowana w pełni na akcję karmienie;-) Udane zakupy w korzystej cenie:-) Biustonosz też bardzo ładny i gustowny:tak:
Apropo biustonoszy, to ja muszę się wybrać po nowe, ale tak tego nie lubię, bo ciężko mi coś znaleźć w moim rozmiarze i w przystępnej cenie:sorry:
 
reklama
Do góry