reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

Agusia, ładne te czółenka :tak:
Ja sobie też kupiłam wczoraj buty w CCC, nie takie eleganckie, bo takie mam, ale mega wygodne skórzane półbuty, jak ja to mówię cichobiegi - z kolekcji Lasocki.

No i kupiłam sobie porządną suszarkę do włosów, bo moja w domu się przegrzewa, można korzystać tylko na najniższym stopniu grzania, na wyższych się wyłącza poprostu. A ja rano myję włosy przed pracą, więc, żeby nie wychodzić z mokrą głową, muszę je suszyć. Wypatrzyłam sobie taką z jonizacją i chowanym kablem, dobrej firmy i w dodatku tanio :-) Suszarka Babyliss D171E jonizacja profesjonalna (2226557759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
fajne dziewczyny zakupy :tak: a ostatnio zafundowałam sobie telefon i laptop w końcu mam swój choc nie ma kiedy posiedzieć na spokojnie na BB np :no:;-)
 
Do góry