reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam ;)

Wielkie dzięki, MIŚKA!! Jutro pobiegnę kupić ten co Ty używasz. Może i na moją skórę zareaguje :laugh:
 
reklama
dzisiaj kupilam sobie spodnie ciazowe takie noszone pod brzuszek bardzo wygodne
polecam zwlaszcza dla mam ktore tez denerwuje jak cos uciska na brzuszku
 
Witajcie Koleżanki,
jestem majówką 2006, i mam do sprzedania: ogrodniczki błękitne, granatową sukienkę długą z długim rękawem oraz sukienkę długą dżinsową (sukienki wiązane z tyłu) za sumę 45zł.
Może któraś z Was będzie zainteresowana to proszę o kontakt na maila piatkiewicz.maciej@neostada.pl to wyślę zdjęcia.
Ponieważ mój maluszek rośnie mam również trochę ubranek w dobrym stanie, również chętnie sprzedam. Pozdrawiam wszystkie lutóweczki i życzę wszystkiego dobrego!
 
mnie tez udalo sie kupic pare fajnych ciuchow na wyprzedazy. niestety po wyprzedazach juz nie ma sladu a spodnie w h&m mama kosztuja 180 zl. a musze kupic jeszcze jedne bo w jednych to nie za bardzo. a i pieny stanieczek kupilam w h&m ktory rosnie razem z biustem (do pewnego stopnia;) i ma odpinane miseczki do karmienia. z majtkami mam tylko problem. zawsze nosze niskie, ale te sprzed ciazy troche mnie uciskaja wiec kupilam rozmiar "s" z ciazawych na brzuch ale sa troche workowate, a juz na peno nie sa specjalnie pociagajace. koszmar...
a krem na roztepy ogladalam erisa w apece ale nie wiem czy skuteczny.
 
żarty żartami ale robi sie chlodno i trzeba sie zaopatrzyc w jakis ogrodniczki czy dzinsy a wydanie 200pln mi sie nei usmiecha :(
a nie ma jakiegos ciuchlandu z odzieżą ciążową?? cos kiedys ktos mi mowil ze chyba był...
 
wiśnia, napisz mi prosze jak sprawdza sie poducha bo mnie strasznie niewygonie spi sie ze zwyklymi poduchami miedzy nogami i pod brzuchem i mam ochote sprezentowac sobie takie cudo ale nie wiem na ile to rzeczywiscie jest wygodne.
 
hmm powiem tak, wkurza mnie trochę to że ten styropian w srodku "szeleści" ale zasypiam zawsze z poduchą między nogami a głowę kładę na zwykłym jaśku, po prostu daję ją nieco niżej i jest git, no i do siedzenia też się przydaje, jak mamy gości to żeby się nie wygłupiać i nie kłaść to biorę ją pod plecy i mi wygodnie i kręgosłup tak nie boli
ja polecam bo pamiętam jak się męczylam z Izką z poduchą mi zdecydowanie wygodniej
a potem się może do karmienia przydać
 
mrs szaya, ja o ubrania ciążowe pytam w zwykłych ciuchlandach i w kilku mi mówili, że owszem, miewają. Co prawda jeszcze nic nie kupiłam, bo na razie jeszcze mam w czym chodzić, ale na pewno jak się dobrze rozejrzeć i przyjść po dostawie towaru, to coś się znajdzie. Na razie noszę spodnie pożyczone, ale też pochodzące z takiego sklepu.
 
Ja caly cza rozgladam sie na Allegro za wielkimi spodniami(rozmiar 48:szok: ) i nawet fajne licytowalam,ale ktos mnie przebil o 2 zl:baffled: .Kupilam sobie normalne jeansy ze stretchem,tylko troche za duze.Musze je tylko skrocic i nieco zwezic w nogawkach.Dla grubych mam duzym problemem jest sie ubrac...:baffled:
 
reklama
Do góry