reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
Tunia super macie to krzesło, ciekawa jestem czy będziesz zadowolona
My tez musimy kupić za jakiś czas ale nie widzi mi się wydania 300 zł na krzesełko które posłuży nie za długo. Czy się mylę i takie krzesełko długo służy?
Nie wiesz Tunia do jakich rozmiarów się ono składa? Żeby było gdzie schować potem
 
atomowka nie wiem do jakich rozmiarow ale to nasz nam na dlugo posluzy bo pozniej rozmontowuje sie na oddzielne krzeselko i stolik takze jak juz bedzie wiekszy to bedzie mial swoj stolik przy ktorym bedzie jadl no i krzeselko.
 
atomówka - krzesełko które kupiliśmy Tymkowi, używamy do tej pory. Oprócz niego ma stoliczek z Ikei (taki za 20zł) i krzesełko plastykowe(za 10zł z tesco). Wspólne posiłki je z nami w swoim "wysokim" krzesełko, a deserki czy przekąski - przy stoliczku, który służy jednocześnie do zabawy. Także moim zdaniem plastykowe krzesełka są bardzo wygodne.
 
Wrrr wcielo mi post

http://www.youtube.com/watch?v=h7-Zi5GGRUY&feature=youtube_gdata_player

To jest cicco polly ja mam dla Alexa dokładnie takie same, z kevinem miałam tez tylko zielono- żółte . Bardzo funkcjonalne polecam
 
A my zakupiliśmy wczoraj krzesełko dla Antosia i wybór padł na Chicco Polly. A dlaczego? Otóż dlatego że, miałam styczność z krzesełkami tej firmy i wiem że są stabilne, świetne jakościowo i z powodzeniem wytrzymują okres stołowania nie jednego dziecka :-) więc wiedziałam że będzie to Chicco, a Polly to już taka podpowiedź Agusiakemisia. Po obejrzeniu sobie w sklepie wiedziałam że Antoś będzie się w nim stołował :-)
Dziś próba generalna ...;-)
 
reklama
Do góry