reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Mam nadzieje, ze bedzie coreczka to nie za wiele bedziemy musieli kupowac:):)....co do zakupow, z czasem na pewno watek sie rozwinie...ale ja na pewno polecam dla kobiet chcacych karmic piersia albo chcacych sciagac pokarm pompe reczna Aventu. Ja najpier kupilam elektryczna NUC, ale do d....a Aventu...dla mnie sama przyjemnosc uzywania. Z rzeczy, ktore kupilam a sie nie przydaly: poduszka do karmienia, zestaw butelek, karuzela nad lozeczkiem...
z rzeczy, ktore sie przydaly...bujaczek, ale nie elektryczny (tylko nozny;))...mam watpliwosci, jezeli chodzi o elektryczne rzeczy kolo malego dziecka...,dobry materac...hmmmm...reszte musze sobie przypomniec:)
 
ja już kilka ciuszków w ciucholandzie kupiłam, zresztą kolo 5 miesiąca zamierzam kompletować wyprawkę żeby jakoś te wydatki rozłożyć
 
Ja tak samo jak ty Kremofka zamierzam od ok 5 mies. robic juz wieksze zakupy bo badz co badz to bedzie spory wydatek. Chociaz z ubrankami to napewno zaczne wczesniej :-)

 
Ja mam rzeczy dla dziewczynki bo mam 9 miesięczną córkę,więc tylko kosmetyki i pieluszki dokupię,no chyba,że będzie chłopiec.
 
My na razie nic nie kupujemy. Nawet jeszcze nie myślimy gdzie zorganizować kącik dla maleństwa. Wczoraj tylko nabyłam pierwszą niezbędną rzecz dla mamy - nowy biustonosz. Udało mi się kupić z serii "maternity", jest idealny na teraz i jak już maleństwo będzie z nami, bo ma odpinane paseczki do karmienia. Przy okazji się okazało, że z rozmiaru C-D skoczyłam na E :szok:. Mam nadzieję, że już większe nie będą.
 
Ja tak przy poprzedniej ciąży kupiłam komplecik body...i leży, więc teraz poczekam trochę z zakupami.
Sobie też kupiłam trochę bluzek i spodnie, więc jak brzuszek podrośnie to będą akurat.
 
obawiam się ze będą :-D

A kiedyy :szok::szok:?? Jeszcze teraz w ciąży czy dopiero bliżej karmienia? Chciałam sobie kupić jeszcze dwa biustonosze E, ale jak maja być za małe za miesiąc, to się raczej wstrzymam.
A może chociaż po porodzie (i karmieniu) się trochę zmniejszą??
 
reklama
A kiedyy :szok::szok:?? Jeszcze teraz w ciąży czy dopiero bliżej karmienia? Chciałam sobie kupić jeszcze dwa biustonosze E, ale jak maja być za małe za miesiąc, to się raczej wstrzymam.
A może chociaż po porodzie (i karmieniu) się trochę zmniejszą??

Mnie też strasznie cycuszki w ciąży urosły...i w sumie po stracie tak zostały tylko trochę sflaczały...teraz mam nadzieję będą znowu pełne :-) wstrzymaj się jeszcze chwilkę z nowymi biustnikami bo zobaczysz że za 2 tygodnie znowu będą większe.
 
Do góry