reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

radze sie wstrzymac z kupowaniem biustonosza na zapas, zobaczysz przed samym porodem lub tuz po nim jak sie uruchomi karmienie napewno urosną
 
reklama
A ja wczoraj na allegro zamówiłam kilka ciuszków dla siebie...ostatnio do 12tc mieściałam się normalnie w swoje ciuchy, ale jak pod sam koniec kupiłam już ciążowe to o wiele lepiej się chodziło bo nie uciskały mnie na dole...i teraz postanowiłam że nie będę się gniotła spodniami pod brzuchem ->zwłaszcza że mam same biodrówki więc akurat zapięcie jest tam gdzie dzidzia się rozwija.
 
Anbar - nie jesteś sama ze swoim piersiowym problemem :D Ja też już mam 75E i liczę się z tym, że będą większe :) Zawsze miałam 75D w najlepszym wypadku liczę, że do F dociagne :) Moja siostra przy karmieniu miała 80G wiec u mnie to tak w rodzinie same cycolinki :D
 
Anbar - nie jesteś sama ze swoim piersiowym problemem :D Ja też już mam 75E i liczę się z tym, że będą większe :) Zawsze miałam 75D w najlepszym wypadku liczę, że do F dociagne :) Moja siostra przy karmieniu miała 80G wiec u mnie to tak w rodzinie same cycolinki :D

To musisz świetnie wyglądać. Tak szczupła kobietka z takim fajnym biuścikiem. :-)
 
Mysza - no jak narazie to nie jest źle :) Waże 59kg i takie cycole do tego :D Mąż już zaciera łapki z radości jak mu mówie, ze bedą większe :D:D:D Ale boję się, ze po ciąży oklapną mi biedaczki...
 
No to konieczny będzie jakiś krem na ujędrnianie...jakieś ćwiczonka i będzie super! i małż będzie szczęśliwy :-)
 
Kobietki tak sobie pomyślałam ze może warto byłoby rozdzielić ten temat na -> zakupy dla dzidziusia, i otworzyć drugi ->zakupy dla mamusi.
Co o tym sądzicie...z czasem będą się rozwijały i myślę ze byłoby wtedy łatwiej nieraz odszukać informacji.
Jakie są Wasze opinie ?!? Wówczas napiszę do kremofki i może by go zmieniłą.
 
reklama
A kiedy powinnysmy sie zaczac rozgladac za kremami na rozstepy?

oops. wlasnie zauwazylam ze temat kremow jest w innym watku :) sorrki
 
Ostatnia edycja:
Do góry