reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

reklama
Narazie upatrzylam maxi cosi prior xp, znalazlam sklep w ktorym maja takie to jak sie wkurujemy to pojedziemy i przymierzymy czy Julusiowi bedzie dobrze w nim i czy do auta pasuje :)
 
A ja mam ta aptekę pod domem i nie ma tej promocji :(

teraz jest kolejna edycja programu "dla Mamy i Malenstwa" i na stałe mają różne promocje i rabaty na leki, kosmetyki itp. można złożyć zamówienie przez internet na Portal Dbam o Zdrowie - www.doz.pl, wybierasz aptekę, w której chcesz odebrać zamówienie. wcześniej dostaniesz potwierdzenie na mail, ze te rzeczy juz przyszły. do tego jest karta, która upowaznia do wszelkich rabatow. kupowanie poprzez program naprawdę się opłaca. ja miesiecznie jestem w stanie dzięki temu zaoszczędzić ok 100zł.
 
Witam wszystkie mamy!!!
Mam taki problem moje 2 kolezanki urodzily w ubieglym tygodniu coreczki :-) i mam problem z tym co moglabym im kupic na prezent. Prosze Was o pomoc,poniewaz ja nie mam dzidziusia i kompletnie sie na tym nie znam.
Chodzi mi o to zeby kupic cos co im sie przyda i to wykorzystaja a nie jakas glupote,ktora bedzie do niczego nie potrzebna.
Pomozcie!!!:zawstydzona/y:
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaprasza na: http://prikawy.org
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym umieścić u Was ogłoszenie - jeśli moderator uzna, że do usunięcia - nie ma sprawy :)

Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 564100Zobacz załącznik 564102Zobacz załącznik 564103Zobacz załącznik 564104Zobacz załącznik 564105Zobacz załącznik 564106Zobacz załącznik 564107Zobacz załącznik 564108Zobacz załącznik 564109Zobacz załącznik 564110
 
Do góry