reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

Mysza fajna ta twoja spodniczka. Ja jak narazie zaopatrzylam sie w jeansy ciazawe sa z takiego delikatnie gumowanego materialu i maja wysaka regulawana gumke wiec sa bardzo wygodne narazie ich jeszcze nie nosze ale mam nadzieje ze niebawem zaczne jak mi brzuszek troszeczke urosnie heh
 
reklama
Ja sie narazie powstrzymuje, bo jako ze to moja pierwsza ciaza to nie mam pojecia jak bede wygladac :) czy przytyje mocno w pupie i udach itd, mysle ze bede kupowala ubrania na bierzaco, jak przestane sie czuc wygodnie w swoich.

anbar
, wspolczuje spotkania z ta "mila" pania.. niektorzy ludzie zachowuja sie strasznie.. ja mialam potyczke z pania od serwisow do kawy jak kupowalam jeden mezowi pod choinke.. z tych calych nerwow napisalam na nia skarge na stronie producenta :) nawet mi odpisali ze dziekuja i sie tym zajma :)
 
Fajne te spodnie takie proste ja mam podobne moze troszke ciemniejszy kolor
No podobno one są o ton ciemniejsze...tak się wacham bo nie jestem przekonana. Kupiłam już u tej kobietki kila rzeczy i wiem że nie ma problemu później ze zwrotek lub wymianą ale nie chce mi się na pocztę latać...
Mam już jedne takie ciążowe : *b-m* MAMA LICIOUS rurki STEPHANIE hit!!! 30/32 (952343501) - Aukcje internetowe Allegro i te są właśnie w moim stylu, ale tamte proste też mogą się przydać.
 
Te sa swietne i tez mi sie bardziej podobaja ale takie zwykle tez zawsze sie przydadza, praktyczne i do wszystkiego pasuja:-) wiec mysle ze warto zaopatrzec sie w taka pare. A ja dzis wybralam sie na zakupy i znalazlam dwie ladne tuniki moze teraz jeszcze ich nie zaloze bo sa z cienkiego materialu ale na wiosne jak znalazl jutro zrobie zdjecia to wkleje:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja jeszcze nic nie kupuję, bo boję się zapeszyć...
W środę pierwsze USG, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze... :-)
 
Ja jeszcze nic nie kupuję, bo boję się zapeszyć...

Nie kupujesz, bo nie masz takiej potrzeby. Jak Ci piersi zaczną wypadać z obecnych staników i boleć przy każdym kroku, a brzuch pęcznieć od wzdęć tak, że nie będziesz mogła oddychać, to chyba pójdziesz do sklepu i kupisz nowe ubrania i nie będziesz sobie wmawiała, że nie kupujesz, żeby nie zapeszyć...
 
reklama
Do góry