reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

Ja niebawem będę musiała zaopatrzyc się w spodnie ciążowe, bo po pierwszej ciąży chyba szybciej urośnie mi brzuszek...Juz teraz wydaje mi się, że trochę mnie spodnie uciskąją... Z poprzedniej ciąży zostało mi kilka spódniczek, ale wtedy ciąza przypadła na okres jesienno-zimowy, a teraz przypadnie raczej na letni więc będzie całkowita wymiana garderoby...W sumie bardzo mnie to cieszy, bo okropnie mi się podobają ciuszki ciązowe letnie ;)
 
reklama
W Arkadii w Warszawie.
Duży wybór spodni jest też w C&A, ale są drogie - 159 PLN.

Swoją drogą zastanawiam się, które jeszcze sklepy tego typu mają kolekcje maternity. Znacie może?

Dzięki. Będę w Wawie w czwartek jak pojadę do ginka to zaglądnę do arkadii bo patrzyłam na ich stronie i mi się kilka rzeczy spodobało ;-)
H&M ma jeszcze kolekcję H&M mama.

I zamówiłam dzisiaj te galoty http://www.allegro.pl/show_item.php?item=949072000 jak przyjdą to dam znać czy godne polecenia. Kupiłam już kilka rzeczy u tego sprzedającego i były super więc mam nadzieję że ten pogląd zostanie zachowany.
 
Ostatnia edycja:
Moze to troche wczesnie, ale nie moglam sie powstrzymac :)
 

Załączniki

  • spioszki..jpg
    spioszki..jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 94
Moze to nie watek na to.. ale chyba nie bede chciala wiedziec czy chlopiec czy dziewczynka, chce miec niespodzianke.. a jeszcze jakby mi maz powiedzial przy porodzie to w ogole byloby super :), a do tego wszelkie zakupy dzieciaczkowe beda uniwersalne to pozniej moga sie przydac innym dzieciom (moim albo w rodzince). Co myslicie? :)
 
Moze to nie watek na to.. ale chyba nie bede chciala wiedziec czy chlopiec czy dziewczynka, chce miec niespodzianke.. a jeszcze jakby mi maz powiedzial przy porodzie to w ogole byloby super :), a do tego wszelkie zakupy dzieciaczkowe beda uniwersalne to pozniej moga sie przydac innym dzieciom (moim albo w rodzince). Co myslicie? :)

No ja to się już nie mogę doczekać żeby dowiedzieć się kto mi tam w brzuszku siedzi...więc z zakupami wstrzymuję się tylko do tego czasu. Jakoś nie widzę sensu żeby czekać do dnia porodu z informacją o płci.
 
Elzu Słodziutkie te śpiochy. Nie dziwię się, że się nie powstrzymałaś.
A co do płci dziecka...podziwiam... ja jestem raczej w gorącej wodzie kąpana i jeśli wszystko będzie dobrze to będę chciała znać płeć jak najszybciej. Mam wrażenie, że będzie to dziewczynka. Natomiast M. twierdzi, że "ustrzelił" chłopaka.
 
Ladniutkie te spioszki ja narazie sie powstrzymuje od kupowania ubranek a co do plci to ja tez chciala bym jak najszybciej znac:-) chociaz moj M przekonany jest ze bedzie to dziewczynka hehe ostatnio jak przechodzilismy obok wystawy sklepu z dzieciecymi ubrankami i wisial taki fajny zestaw dla chlopca to tylko sie skrzywil i powiedzial no ale przeciez to dla chlopca heh
 
reklama
Witam!
Ja już kupiłam pierwsze ciążowe spodnie:-),jakie wygodne:-)
Jakby ktoś chciał kupić internetowo jeansy C&A Yessica to radzę kupić przynajmniej o rozmiar mniejsze.
Przed ciążą nosiłam 38/40 a te musiałam kupić 36 bo są naprawdę duże.
 
Do góry