reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla mamy i maleństwa

ja używam z Johnsona i chwalę sobie bo są naprawdę chłonne, u mnie dużo cieknie i wiele razy dziennie muszę zmieniać wkładki
 
reklama
Co do wkładek laktacyjnych wypróbowałam 3 rodzaje: Johnsona, Penaten i BabyOno. Pierwsze i drugie przemakały i przyklejały się do brodawek (kłaczki). Zamówiłam więc BabyOno (czytałam dużo pochlebnych opinii) i teraz jestem zadowolona. Mają one taki absorbent, który zamienia się w żel i każda wkładka pakowana jest osobno. Ogólnie super jak dla mnie. Polecam!
 
Tommy też są pakowane osobno, nie? Chyba je miałam też - były ok w miarę. Spróbuję teraz tych babyono - zobaczymy. Dziś kupiliśmy "Olejuszkę" - specyfik na ciemieniuchę, znacie? Jak wypróbujemy to się podzielimy wrażeniami ;-)
 
na ciemieniuchę wystarczy posmarować po kąpieli główkę oliwką i nałożyć czapeczkę, po kilku godzinach zczesać wszystko, my tak zrobiliśmy i działa :)
mam pytanie odnośnie Pani Teresy czy lepsze są pasy wciągane czy na rzep?
 
reklama
Ja mam ambitny plan sie wyszczuplic przez ćwiczenia, wiec nie kupuje nic wyszczuplajacego bo mi zniknie motywacja :) co z tego wyjdzie - zobaczymy

Dzisiaj nabyłam poduszke do karmienia (taki rogal) i jest bardzo wygodnie mi i małej też a poza tym moge ułożyc małą tak jak mi ortopeda powiedział, bo sie okazało ze do tej pory to ją w nienajlepszej pozycji karmiłam :/
 
Do góry