reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Dziewczyny, a jak to jest z kostiumami kąpielowymi? Są jakieś specjalne dla kobiet w ciąży? Pod koniec lipca jedziemy nad morze i chociaż kocham swój brzuszek, to chyba niespecjalnie chciałabym zakładać na plażę bikini.
 
reklama
Mój pierwszy zakup dla Maleństwa :-D Nie mogłam się oprzeć :sorry:
 

Załączniki

  • 20150618_095839.jpg
    20150618_095839.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 111
Śliczne zabawki marcysiaa :-) kurcze mnie też korci ale jakoś się boje :-/ mnie czeka kupno sukienki. Idę na dwa wesela. Jedno koniec lipca a drugie połowa września. Muszę kupić taką która będzie ze mną rosła ;-)
 
Pigula85 ja mam 5 wesel!!! Masakra. Zaczynam 11 lipca A kończę we wrześniu. Mnie po sukienkę czeka wyprawa do Warszawy i właśnie szukam sklepów z odzieżą ciążowa. Jeden wiem że jest w CH Wola Park. Może któraś z Was jest z Wawy i wie gdzie kupić sukienki wizytowe ciążowe? Albo Lublin? Do obu miast mam po 100km... Nie chcę się bawić w zakupy przez Internet bo ja ja jestem od zawsze niewymiarowa :/
 
Dziewczyny zastanowcie sie dobrze nad kupnem wanienki na stelazu , widzialam to ustrojstwo na zywo bo przymierzalam sie do kupna we wczesniejszej ciazy. Wersja na metalowych nozkach jest tak chybotliwa ze chyba bym zawalu dostala gdyby maluch nasmarowany mydelkiem wysmyknal mi sie w wanience bo najmniejszy ruch sprawia ze to ustrojstwo sie kiwa.. :no: Wszystkie moje dzieci mylam w lazience w wanience na podlodze a tata wylewal wode .

auliya tez jestem zdania ze majtki siateczkowe to strzal w 10 :tak: zwlaszcza dla mam ktore mialy naciecie .

Co do kaftanikow to jestem na nie :no: podwija sie , wiecznie mlody mial gole plecy . Body i jeszcze raz body~!!
Popieram kąpiel na podłodze przy braku stelaża, żadne krzesła pralki czy komody do postawienia wanienki... wiem że wiele tak kąpało i się nic nie działo ale zawsze może się ześlizgnąć.
Ze stelażem przypomniałaś mi dlaczego mąż zjechał całe miasto żeby kupić - większość była badziewna. ostatecznie mamy taki Stojak, stelaż do wanienki Tega Baby + suszarka
przydawał się również do suszenia ubranek :happy: tylko 6 lat temu 45zł kosztował.
Mam teraz komodę kąpielową ale chybotliwa jest bo 4 dziecko ją używa i albo mąż kółka musi wykręcić albo kiepsko to widzę.
kostium dostałam od koleżanki po prostu większy rozmiar niż mój standardowy więc mam z głowy :D
W spodenkach krótkich wkurzają mnie te grube duże pasy na brzuch, dostałam jedne i noszę to coś opuszczone w dół.
Ja sobie taką zamówiłam https://www.tchibo.pl/sukienka-uniwersalna-p400067976.html mam nadzieję że rozmiar dobry będzie :D
 
Ja dzis po zakupach ciazowych, nie wiem czy w waszych miastach tez tak ale u mnie w ogóle odziezy ciążowej niema, więc w jednej galerii w c&a coś było ale rozmiarow dla mnie juz zabrakło, przymierzylam jedne spodnie niby ten rozmiar co nosze to jak wór, brzuch to jakby mi mial rosnac ku dołowi :0, mniejsze rozmiar, juz w biodrach cisly a ten brzuch dalej taki :D, mam tez tam kupione sponie z poprzedniej ciąży i sa ok, tylko na jesień będą bo grubsze, w innej galerii juz nie bylo w ogóle odziezy ciążowej,
Kupilam w h&m spodnie na gumce , troche getrow dresy, lato powinnam obskoczyc, przez net nie zamawiam bo moge sie zdziwic jak przymierze, a ceny nie sa niskie.
 
reklama
Pigula85 ja mam 5 wesel!!! Masakra. Zaczynam 11 lipca A kończę we wrześniu. Mnie po sukienkę czeka wyprawa do Warszawy i właśnie szukam sklepów z odzieżą ciążowa. Jeden wiem że jest w CH Wola Park. Może któraś z Was jest z Wawy i wie gdzie kupić sukienki wizytowe ciążowe? Albo Lublin? Do obu miast mam po 100km... Nie chcę się bawić w zakupy przez Internet bo ja ja jestem od zawsze niewymiarowa :/

spróbuj poszukać wizażysty w mieście gdzie chcesz zrobić zakupy. Bywają bezpłatne konsultacje może na maila lub telefonicznie podpowiedzą gdzie masz szukać :D
 
Do góry