reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i maleństwa

Najlepsze Wielofunkcyjne | Wózki Dla Dzieci Opinie
Może ten ranking będzie dla Was pomocny w wyborze wózka. Te, które ja brałam pod uwagę nie są na .koncu, a to juz dobrze :) Na razie oglądałam tylko w necie, ale moimi typami sa firmy Tako, Bebetto, Xlander, Baby design. Nie chcę wydawać więcej jak 2200, bo myślę o jakiejś lepszej spacerowce później, a taka też sporo kosztuje... A z moimi marnymi zarobkami.... Ech, dobrze, że mąż ma głowę na karku i jakoś ogarnia kwestie finansowe ;)
 
reklama
Dziewczyny dodaje 2 zdjecia rzeczy ktore przywiozlam z targow mother and baby :-) na jednym rzeczy dla maluszka a na drugim dla mamusi :-) sporo probek ale tez kilka przydatnych rzeczy 20150621_102553.jpg20150621_102931.jpg
 

Załączniki

  • 20150621_102553.jpg
    20150621_102553.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 102
  • 20150621_102931.jpg
    20150621_102931.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 103
Olciastrzelce no swietne gifty :-) szkoda ze u mnie byly targi jak jeszcze nie bylam w ciazy :-( zazdroszcze !!!

Marcysia83 dla mnie te rankingi to nie do konca jest prawda .. jakis czas temu wszyscy zachwycali sie np. mutsy transporterem ...patrzac na oceny kupilam...jest to najgorszy wozek jaki kiedykolwiek miałam.:no:

My juz wstepnie wózek prawie wybralismy :laugh2: prawie bo mi podoba sie jeden model a mojemu m. drugi. Moj wybraniec to TUTEK tambero a mojego meza TUTEK inspire . Woze kupie po wakacjach niech juz stoi :tak: Bralismy jeszcze pod uwage CHICCO urban ale z racji tego ze nie ma pompowanych kol raczej sie nie zdecydujemy, chociaz sklada siebajecznie prosto :tak:

0_0_productGfx_8262a8cbf8c695102296f4735000c6c0.jpg- moj typ

IMG_0174.jpg-meza typ

.....jpg- chicco urban
 

Załączniki

  • 0_0_productGfx_8262a8cbf8c695102296f4735000c6c0.jpg
    0_0_productGfx_8262a8cbf8c695102296f4735000c6c0.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 96
  • IMG_0174.jpg
    IMG_0174.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 97
  • .....jpg
    .....jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 96
Porannakawa sliczny jest ten co ty wybralas :-) tez za nim patrzylam:-) ten co wybral twoj maz to mnie troszke przeraza. Jest ladny ale ja bym sie bala ze ten stelaz nie wytrzyma ciezaru :-) mi sie chyba zaczelu podobac te stokke. Na zywo wygladaja calkiem niezle ale chyba bym sie nie odwazyla na taki. I dziwnie wyglada w nich gondola z ta rurka pomiedzy nozkami dziecka. Ja dalej nie moge sie zdecydowac co do wozka. Na tych targach bylo kilja stoisk z wozkami ale zaden nie przypadl mi do gustu jakos specjalnie.
 
Targi świetne!
Lista wózków fajna ale jak dla mnie trochę komercyjne podejście. Ciekawa jestem kto i na jakiej podstawie wygląd oceniał.
No i ceny nie zgadzają się nawet ze sklepem do którego odnośniki dali (swoją drogą czy to też nie reklama?)
Ja mam Jedo i może nie jest najlżejszy ale był nie drogi bo za 3 w 1 1300zł zapłaciłam ale to ponad 6 lat temu więc poszło wszystko w górę.n Mąż się śmieje że zbieżność kółek przednich jest do zrobienia a tak nic się z wózkiem nie dzieje.
Wiem, że x-landery są długowieczne (koleżanki miały na 2kę czy 3kę dzieci) ale one chyba cenowo wyżej.

Ciekawa jestem co się pozmieniało przez te lata i na jakie wózki się zdecydujecie, pamiętam że to mierzenie z bagażnikiem było po prostu cudne :D
 
Właśnie dziewczyny - czym będziecie się kierować przy zakupie wózka? Ja celuję w nieco droższe propozycje (stokke, inglesia), bo mam dosyć (wydaje mi się) duże wymagania co do wózka. Musi być 3w1, duże koła, abym mogła pochodzić po lesie, bo mieszkamy vis-a-vis lasu, składać się do minimalnych wymiarów (niby chcemy zmienić jedno auto na SUV, ale zobaczymy jak finanse pozwolą), wytrzymały na wstrząsy, łatwy w składaniu.

A wózków jest tak dużo, że nie wiem nawet na jakiej podstawie zacząć je odrzucać ;/
 
reklama
Gosia ja z mężem wybraliśmy wstępnie ten: Adamex Pajero Alu Len/ALU LEN-EKO 3w1 - Wózki dziecięce - EntliczekPentliczeksklep.pl Ta sama firma co Twojego, inny model. Oglądaliśmy go już na żywo i wygląda lepiej niż na zdjęciach. Bardzo solidnie wykonany. Tylko jest dość duży, co mi akurat nie przeszkadza, ale sam stelaż składa się do małych rozmiarów. Jak nic "super" nie wpadnie nam w oko to pewnie się na niego zdecydujemy.
 
Do góry