reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i przygotowania torby do szpitala.

Ja to bym wolała piżamki z rozpięciem. Nie znoszę koszulek. Może widziałyście coś fajnego na allegro?
 
reklama
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi:tak::tak::tak:
To już wiem,co kupię:-):-):-)
A co do pidżamek,to ja też bym je wolała,ale po porodzie praktyczniejsze są koszule,bo weź po porodzie nogi w nogawki wkładaj,a poza tym wiadomo,trzeba się duuuuużo wietrzyć:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja to bym wolała piżamki z rozpięciem. Nie znoszę koszulek. Może widziałyście coś fajnego na allegro?


ja też bym wolała, ale Panie położne raczej mogą stawiać opór. Chodzi o to "wietrzenie"

mam pytanko do doświadczonych Mam...mianowicie czy któraś z WAS stosowała pas poporodowy taki, który ma pomóc brzuszkowi wrócić do formy i na miejsce w połogu??
 
Ja to bym wolała piżamki z rozpięciem. Nie znoszę koszulek. Może widziałyście coś fajnego na allegro?

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi:tak::tak::tak:
To już wiem,co kupię:-):-):-)
A co do pidżamek,to ja też bym je wolała,ale po porodzie praktyczniejsze są koszule,bo weź po porodzie nogi w nogawki wkładaj,a poza tym wiadomo,trzeba się duuuuużo wietrzyć:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ja tez wole pidżamkę, nawet o mało nie kupiłam takiej fajowej w Etam bo były niezłe przeceny i tak pomyslałam,że do szpitala przyda się coś porządniejszego ale dobrze, ze sobie przypomniałam,że w szpitalu problem z gatkami siatkowymi a co dopiero spodnie od pidżamy :confused:
 
ja też bym wolała, ale Panie położne raczej mogą stawiać opór. Chodzi o to "wietrzenie"

mam pytanko do doświadczonych Mam...mianowicie czy któraś z WAS stosowała pas poporodowy taki, który ma pomóc brzuszkowi wrócić do formy i na miejsce w połogu??

Czyli nie kupować piżamek??? Jak mi lekarz w piątek powie, że na pewno cc, to chyba mogę kupić???
I jeszcze jedno, a jak lekarz będzie chciał obejrzeć brzuszek, to co mam tam na dole świecić??? ajjjj


Co do pasów, to nawet moja mama miała i uważa, że jest niezbędny. Już się nasłuchałam :-D:-D:-D Tylko nie wiem jaki rozmiar kupić... jak przed ciążą, czy dodać jakieś cm???
 
Izaa a nie boisz się, ze jednak piżamka będzie Cię uwierać w bliznę pooperacyjną, ja po CC tez polecałbym koszulę.
Po CC lekarz ogląda bliznę tą na brzuchu, ale po SN chyba trzeba pokazywac bliznę tą w "podwoziu";-)

Karolinusia ja pasa nie miałam, w sumie chyba żadna z moich koleżanek nie używała... nie wiem czy warto kupować czy nie? ja chyba nie będę...ale opinii tez chętnie wysłucham:tak:
 
Co do ran podwozia, to w niektórych szpitalach na obchodzie lekarze wąchają czy się dobrze goi :szok::szok::szok: o jednym wiem na pewno, bo moja mama tam rodziła...
 
Mnie nikt nie wąchał - dziwnie bym się czuła jakby mnie zaczęli obwąchiwać -hahaha
 
reklama
Amelkowa to chyba lekarze lubia "sporty ekstremalne" w takich szpitalach:-D

Bo to jest tak, że jak jest np źle wyczyszczona rana czy robi się zapalenie to wtedy odchody cuchną, ale z tego co mi połozna mówiła, że to jest taki "zapach", że wcale wąchać nie trzeba bo śmierdzi na kilomert....

Jagoda wystarczy, ze paluchy nam tam pchają, ale żeby od razu nos :-)
 
Do góry