reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

a my będziemy kupować wszystko od nowa, wcześniejsze rzeczy rozdaliśmy..ale nie żałuję, bo przydały się już paru dzieciaczkom..pewnie my teraz też jakąś część dostaniemy, ale genarlnie malec będzie miał swoją nową wyprawkę niezależnie od płci:)
 
reklama
A ja sie szczerze przyznam, ze jeszcze nie myslalam o zakupach dla maluchach. I to raczej z tych samych powodow jak Wy :
1. Jest za wczesnie, bo do konca pierwszego trymesru nigdy nic nie wiadomo,
2. jak bedzie chlopak, to mamy po synku i juz takich szalenstw nie bedzie, bo w praktyce jest tak, ze majac duzo ciuszkow dla niemowlaka, nie wszystkie zdarzy sie zalozyc. A pieniadze wyrzucac w bloto tez mi sie nie usmiecha.
3. Do drugiej ciazy podchodze jakos spokojniej i juz nie rzucam sie na wszystko co w sklepie widze.:-)
 
Ja też raczej nic nie kupię do 4, 5-go miesiąca....ale strrrasznie mnie kusi:tak:
A w ogóle to sobie wymyśliłam, że wszystko będzie koloru żółtego bądź zielonego:blink:....z następnym dzieciaczkiem nie będzie problemu.
 
Ja też jeszcze nic nie kupuję żeby nie zapeszyć, ale dostałam za to pierwszy prezent dla malucha - białe body i śliniaczek :)
I muszę się zacząć rozglądać za większym mieszkankiem do wynajęcia, bo w obecnym nie ma gdzie już wstawić łóżeczka ani innych potrzebnych rzeczy...
 
ja dla Oti miałam deltima focusa ( gondola, spacerówka + folelik) i myślę, że teraz też taki maluszkowi sprawimy
ja z wózeczka byłam bardzo zadowolona, często był składany praktycznie parę razy dziennie ,zarówno gondolę, jak i spacerówke użuywalismy w warunkach extremalnych, plaża, lasy itd. i bardzo czeste spacery praktycznie kilka razy dziennie

poza tym ważna jest dla mnie duża gondola, bo 6-9 miesiąc życia maluchów będzie przypadał na zimny czas..Otylka przejeżdziła nam do końca 9 miesiaca w gondoli, a wzrost miała powyżej średniej

i bardzo praktyczny fotelik w połaczeniu z częścia wózka, jeśli chodzi np. o zakupy
 
My co prawda nic nie kupujemy, ale już mamy masę ciuszków :))) Siostry synek am 5 miesięcy więc systematycznie dostarcza nam ciuszki. Nawet jeszcze nie przegladałam, co tam jest :)

A zakupy to po nowym roku pewnie sie zaczną bo chcemy wiedzieć czy różowe czy niebieskie kupować :)))

Na razie szperam po stronach i ogladam wózki na ulicy ;)))
 
Moja młoda ma dwa msc, kupiłam sobie chustę bo od rana do popołudnia jestem z nią sama i czasami nawet jedzenia nie dało się sobie zrobić. Myślałam że chusta mi pomoże, ale gdzie tam... płacz młodej był jak tylko chciałam ją do niej położyć:dry:
Co prawda nie mam takiej tradycyjnej chusty tylko carrycot infant ale nie wiem czy do takiej normalnej też dałaby się położyć. Jak masz możliwość to po urodzeniu przed kupieniem sprawdź czy Twoja dzidzia będzie chciała w czymś takim leżeć, a jak coś to ja mam do odsprzedania, nie używana jak już wcześniej napisałam;-)
2bc54a2071f4b1f3med.jpg
 
reklama
Moja młoda ma dwa msc, kupiłam sobie chustę bo od rana do popołudnia jestem z nią sama i czasami nawet jedzenia nie dało się sobie zrobić. Myślałam że chusta mi pomoże, ale gdzie tam... płacz młodej był jak tylko chciałam ją do niej położyć:dry:
Co prawda nie mam takiej tradycyjnej chusty tylko carrycot infant ale nie wiem czy do takiej normalnej też dałaby się położyć. Jak masz możliwość to po urodzeniu przed kupieniem sprawdź czy Twoja dzidzia będzie chciała w czymś takim leżeć, a jak coś to ja mam do odsprzedania, nie używana jak już wcześniej napisałam;-)
2bc54a2071f4b1f3med.jpg
Dobrze, że piszesz takie rzeczy. Moi znajomi synka nosza prawie od urodzenia w chuście i są zachwyceni. Poprosze ich, zeby mi wypożyczyli na kilka dni :)))
Bo to pewnie od dzidzi zależy, czy jej się podoba czy nie.
 
Do góry