reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

Najpierw myślałam że bedziemy mieli Magdę 10 firmy kowmet ale teraz mój mąż postanowił, że na stelażu kowmetu sam zrobi wózek, jako że się na tym zna. Ma być z beżowej skóry ekologicznej, ale jakbycos nie wyszło to po prostu kupię magdę 10 i tyle. Najważnijsza jest dla mnie duża gondola, żeby jak najdłużej jej używać. Bezpośrednio na stelażu można montować fotelik i to jest wygodne bardzo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam identyczne nosidło jak pokazała Catarinka71 tylko kolor inny. Mój syn też kompletnie nie chciał go zaakceptować i nie wiem czy było z nim cos nie tak czy waga mojego syna (4300) sprawiała że od początku jakoś śmiesznie w tym wisiał mi po sam brzuch i regulacja nic nie dawała, choć tę można używać do 9 kg. , A główkę w tym miał przypartą do klatki piersiowej i w ogole mi sie to nie podobało. no nie wiem poki co lezy może teraz sie sprawdzi
 
A ja kilka ubranek kupiłam wcześniej, żeby skusić dzidziusia, żeby do nas przyszedł :))
No i zaklepałam sobie wózek u koleżanki, bo strasznie mi się spodobał!
 
Ja mam Mutsy Urban Rider. Kupiłam cały zestaw i powiem szczerze, ze nie wiem za bardzo jak sie sprawuje bo nawet nie mialam okazji z niego kozystać ... Mam nadzieje, że tym razem najezdże sie nim z moim dzieciatkiem :-)
 
Dziewczyny, przepraszam, że się wtrącam w wasz rówieśniczy, ale chustowa jestem ;)

Carrycot to nie chusta.. to torba na ziemniaki.. nie da sie w niej ułozyć prawidłowo dziecka.. Strasznie źle sie dzieje, że producent to sprzedaje pod nazwą chusta - psuje to właśnie wszystko..i zniechęca mamy do chust prawdziwych..
na Babyboom Tv BabyBoom TV - BabyBoom w dziale chustowe dzieciaki opisuję troszke co i jak z tymi chustami jest. Wasze maluszki już duże teraz - ja bym spróbowała z chustą wiązaną albo zjakimiś nosidłami ergonomicznym. na pewno nie ze sztywnymi typu babybjorn :(

jak co pytajcie jestem na forum - najlepiej przez PW :)
 
Ja mam duzo rzeczy po Viktori bo w sumie ona sama jest jeszcze malenka wiec nie musze kupowac luzeczka wanienki : ani tym podobnych rzeczy.Gdy bylam w ciazy z Viki to duzo ubranek dostalam.bo tutaj popularny jest baby shover ale to bylo dopiero w 8.m.Ale i tak duzo kupilam przed maz mowil ze mam obcesje bo codziennie go wyciagalam do sklepu marudzac ze jeszcze nie ma tego i tamtego.I prawie kazdego wieczoru wyciagalam prasowalam przekladalam...Teraz jest troche inaczej bo mala zajmuje caly moj czas ale jak wszystko bedzie dobrze to pewnie za2.,3 m,tez wyruszymy w rajd po sklepach.
 
reklama
ja podobnie jak wy mam mase ubranek po synu. reinita to dobry pomysł z tymi kolorami. ja duzo rzeczy kupowałam zółtych zielonych, kremowych. teraz beda pasowac cokolwiek bede mieć. choć myśle że jakbym się dowiedziała że będzie dziewczynka to skuszą mnie maleńkie różowe ciuszki w motylki i kwiatuszki :) potem bedzie gorzej bo syn już nosi dużo rzeczy ciemnych w moro i samoloty czy coś tego typu :)
też już nie mam tego że się rozpływam w sklepie nad smoczkami, skarpetkami w rozmiarze xxs.
mam jeden problem i chcialabym wiedzieć jak rozwiążecie go dziewczyny z dziećmi w wieku mojego syna. on śpi póki co ciągle w tym samym drewanianym łóżeczku. nie uśmiecha mi się kupować takiego drugiego, bo co potem zrobie. jak rozwiążecie problem ze spaniem? myślałam o takim fotelu/sofie jednoosobowej dziecięcej rozkładanej ale czy mi z tego nie spadnie Miachaś? oj pomóżcie.
 
Do góry