reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

A ja narazie nie kupuję małemu takiej huśtawki czy czegoś takiego. Uważam że nasze dzieci są jeszcze na nie za małe. Aż mnie strach obleciał jak pomyślałam o ich kręgosłupach.
 
reklama
Monika M masz rację,ja robię zakupy na zapas,od grudnia będę na wychowawczym i staramy sie zaopatrzyć w różne "gadżety" teraz bo później nie będzie za co:(
 
My mamy krzeselko z Graco i bardzo go sobie chwale,ma wiele funkcji,trzy stepy do regulowania wysokosci ceratkowe obicie podwujna tacke zabawki itp:jak Gabi zacznie go urzywac to kupimy Vice tez ten
blacik do umocowania przy krzesle...te krzeselka to jednak ulatwiaja zycie:-) to jedna z rzeczy bez ktorej chyba ni moglabym sie obejsc..no i oczywiscie nasze maluszki tez:-D:-D:-D
 
Widzialam taka kiedys na oddziale dzieciecym w szpitalu,one troche przypominaja takie co sa dla kobiet w ciazy ale sa specjalnie dla dzieci...tylko szukam w internecie i znalezc nie moge
 
reklama
Do góry