reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i dla dzieciaczkow - czyli to co kobiety lubia najbardziej :)

reklama
u mnie pewnie jak przy Oti zakupy zaczną sie jak będę rodzić:tak: maż dostanie liste i na zakupy:-)
 
Dla nie tez zdecydowanie za wczesnie- finansowo teraz czy potem trzeba bedzie te pieniaze wydac ale to taka dluga droga.. Marza mi sie zakupy ale... same wiecie.
 
dokladnie kluseczkas zawsze mozna zrobic skarbonkę na wyprawkę dla dzidzi:) ja oczywiscie będę się rozglądać za różnymi rzeczami, tak aby potem dać gotową liste co i gdzie i za ile,aby mężuś nie przepłacił:) ostatnio teściowa pomogła mu zrobić zakupy:tak:
 
No ja też uważam, że to jeszcze za wcześnie:tak: Wiele rzeczy będę miała po Majce, wózek, łóżeczko, fotelik do samochodu. Ciuszki to się zobaczy, jak będzie dziewuszka to niewiele będę musiała dokupić, mam tego stosy;-) ale i tak skuszę się na coś nowego:tak: A dla chłopca to zaszaleję:-)
 
Ja narazie nie zamierzam nic kupowac. Wydaje mi sie, ze jeszcze jest za czesnie.

Kupilismy corci laptopa, a w slepie byla promocja, ze jak sie kupi powyzej jakiejs sumy to daja druga zabawke gratis no i dali nam zabawke grajaca dla bobaska wiec pierwsza rzecz jest w domku i czeka :-) ;-)
 
reklama
mnie korci, gdy widzę coś fajnego dla niemowlęcia, ale... trochę za wcześnie, myślę:sorry2: Głównie ze względów praktycznych - jeśli będzie chłopak, to tak, jak Sunniwa niewiele dokupimy. Jeśli będą kitki - drżyjcie w posadach, sklepy ;-):-D

Wczoraj była u nie koleżanka, która ma zmysł co do ciąży, terminów płci itd. "Wywróżyła" mi synka gdy zaszłam w ciążę w Adasiem, wczoraj stwierdziła, że wyglądam zupełnie inaczej, więc pewnie na córkę :happy2:
 
Do góry