reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

dziewczyny kupiłam wózek :-) chociaż nie rozkłada się jak parasolka i nie ma tacki to jestem super zadowolona, a Oliwia nie chce z niego wychodzić i muszę ją po mieszkaniu wozić bo inaczej jest mega wrzask. Dotarł dzisiaj, ale nie możemy go jeszcze sprawdzić na spacerze bo doktor kazał dzisiaj jeszcze posiedzieć w domu (Olina zwalcza wirusa) jeżdżąc po domu jest świetny, super skręca, koła nie wariują kręcąc się wokół własnej osi i na dywanie i na panelach i na kafelkach, rozkłada się na całkiem płasko i chyba Oliwia ma tam więcej miejsca niż w swoim dużym wózku. Wielka budka, świetny jak na moje oko, na ten moment, a no i kółka spore.
CHICCO WOZEK SPACEROWY SIMPLICITY + FOLIA DESZCZ. (1052136218) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Gdzies ty znalazla takie cudo ;) U nas w sklepach takiego nie bylo, natomiast widzialam taki w przychodni. Zastanawialismy sie z mezem ile moze kosztowac ale myslelismy ze jest z dwa razy drozszy niz w rzeczywistosci :p
 
najpierw w sklepie chicco go widziałam, ale tam kosztował 500zl z folią przeciwdeszczową i osłonką na nogi, potem na allegro właśnie za 350 i prawie kupiliśmy, ale w sklepie chyba szefowa sklepu była tak chamska, nie pozwoliła Nam sprawdzić wózka przed kupieniem, a nie po to idę do sklepu, żeby kupować kota w worku. Kazała Nam zostawić pieniądze i sobie wyjść ze sklepu z pódłem i tam sobie sprawdzić więc Michał się wkurzył i stanowczo powiedział ANIA WYCHODZIMY no i siedziałam w necie i szukałam i znalazłam wreszcie gdzieś w Krośnie za 330zlł :-) sklep likwidują haha więc na lepsze wyszło.
A wózio jest piękny i naprawdę jak na ten moment, rewelacja :-)
 
Jesli we wszystkich sklepach Chicco sprzedawcy tak traktuja klientow to nic dziwnego ze sa likwidowane :p Mieliscie farta :D
 
No to rzeczywiście nie ma co dublować. Choć ja powiem Ci szczerze, że nie kupiłam na biegunach, tylko taki właśnie bujaczek, bo wydaje mi się on bezpieczniejszy. Ma wygodne, głębokie siedzenie, jest niski, a Wercia spokojnie sama sobie na niego wchodzi i schodzi, i jak rewelacyjnie się buja :-D
 
reklama
Mila od babci wczoraj dostała prezent łączony - dzień dziecka i imieniny (bo miała w miniony poniedziałek :) ) rowerek trójkołowy - mniej więcej taki ROWEREK TRÓJKOŁOWY Z BALDACHIMEM STEROWANY SUPER (1039633509) - Aukcje internetowe Allegro
i młoda jak dzisiaj się obudziła, wypiła butle mleka i wsiadła na niego, to siłą ją z niego wyciągałam na zmianę pieluchy, kanapkę i na podwórko!!! Jak tylko wróciła to bez ściągania ciuchów pobiegła do niego :-D Zaś siły musiałam użyć żeby umyć ręce z podwórka - i zamiast na krzesełku do karmienia to na rowerku wcinała zupę :-) ale po zupie już padła i śpi - w łóżeczku na szczęście!
Jak będzie jakaś okazja to też kiedyś Mili kupię konia na biegunach :)
 
Do góry