reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Agniesia Blanka dostała konia od chrzestnej..więc nie ma co wybrzydzać:-p ale u nas ten na biegunach się sprawdza..Blanka chodzi i łapie go za ucho bo wtedy rży:tak: no i siada na podłodze i sobie go buja..albo lale tam sadza:)
ardzesh Blana rowerek tez dostała od babci ale juz dawno..i w pierwszych dniach też nie chciała z niego złazić:tak:ale teraz już nie wzbudza w niej takiej fascynacji.
U nas najlepsza zabawka to piłka..zwykła gumowa z tesco za 6zł:-p Blanka kopie i krzyszy gol..albo każe mi siadać na podłodze i wtedy sobie kulamy;-) I jak nie chce się ubierać..(ubranie pieluchy to tragedia) to mówię jej, że szybko się ubieramy i pogramy w piłkę..to zaraz spokój..dupka ubrana i gramy:-) a ile guzów na czole przez tą piłkę:sorry2: ale grunt, że jest dobra zabawa:)
a tak w ogóle to moje dziecię śpi juz od 11.30...a tu juz 14.30:szok:
 
reklama
My myslelismy kupic wlasnie taki rowerek trojkolowy na Dzien Dziecka :) a jakby nie to to bym zainwestowala w jakies zabawki rozwojowe... O! Albo dzis Maciek dostal od dziadka zestaw do piaskownicy. Tez fajny pomysl jak ktos jeszcze nie ma....
 
Ewelinka ja nie mówię, że koń na biegunach to zły prezent, tylko że ja na razie jednak wybrałam bujaczka. Konia pewnie kupimy, jak młoda będzie starsza, a drugie młode będzie też się pałętało pod nogami ;-)
 
co do Dnia Dziecka to u nas będzie w tym roku skromnie. Hubertowi bardzo się spodobały w sklepie takie książeczki z odgłosami zwierząt i chyba to dostanie:tak:

a co do bujaczków to H też je lubi, ja zabieram go często do tych sal zabaw dla dzieci i pierwsza zabawka za każdym razem jak tak wejdzie jest właśnie taki bujaczek coś takiego jak Agniesia kupiła.

dziewczyny, która daje mleko Nan Junior :confused: piszcie na PW
 
Rowerek Zosia dostała na roczek :-) i bardzo jej się podoba:tak::tak:
Piaskownice i zabawki do piasku też mamy :tak:

na dzien dziecka chciałam kupić jej jezdzik Duży Jeździk DINO , RABBIT, Pchacz,ŚWIATŁA +D. (1040349107) - Aukcje internetowe Allegro

Zosi kuzyn ma podobny i jak tam byliśmy to cały czas na nim siedziała Więc mam nadziej że jej się spodoba :happy2:

a na jesien albo na następne urodzinki chyba jej kupie taki rowerek albo podobny borowka ROWEREK BIEGOWY JEZDZIK DZIEŃ DZIECKA (1054837529) - Aukcje internetowe Allegro

zauważyłam je ostatnio i mi się spodobały ale nie widziałam jeszcze żadnego w sklepach u nas
 
Widziałam w parku chłopczyka na takim rowerku biegowym - wydaje mi się, że jest świetny, ale my już mamy taką trzykołówkę z baldachimem, melodyjkami itd. Zuzia uwielbia wariować w nim na spacerach - gorzej, że non stop włącza te melodyjkę "lodziarza" i cały park słyszy jak się zbliżamy do placu zabaw :zawstydzona/y::-p
 
pbg my tez mamy taki rowerek i teraz jak najbardziej nam służy. I oczywiście też non stop z melodyjkami jeździmy. Ale myślę, że już w przyszłym roku będze można naprzemiennie jeździć na tych rowerkach. Zresztą słyszałam, że te biegowe świetnie kształtują zmysł równowagi u dziecka - lepiej niż zwykłe z pedałami.
 
Agniesia, po Twojej opinii, zamowilam malemu w weekend ten bujazek z Little Tikes, ale ma przyjsc dopiero w czwartek. Myslalam o koniku na biegunach, ale jakos nie bylam przekonana, chyba balabym sie, ze na takim wyzszym wywinie orla.:sorry2: Jestem bardzo ciekawa jak Adasko zareaguje;-)
 
reklama
Miłoszek dostał od chrzesnej rowerek ale się go boi:-) Chociaż od sąsiadów mieliśmy pożyczony to jakoś wsiadał w niego.:-)
A też dostał konik na biegunach ale jak gra muzyka to łapię za ucho itd ale boi się też wsiąść. Nie wiem co się dzieję.
 
Do góry