reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Martusa my kupilismy gumiaki w smyku niestety az 50 zl :-/ rozmiar 24 bez ocieplacza
dziewczyny kupilam Gabrysiowi kubek Lovi 360 LOVI jestem nim zachwycona Gab pije jak stary wyrzucilismy butle polecam
też już z 1,5 miesiąca mamy ten kubas i jest świetny - pod warunkiem, ze Hanka nim nie rzuca ;)
Ana - a jaki rozmiar buta/papcia Gabryś teraz nosi?? my mamy 22 i są z zapasem malutkim i nie wiem, czy kupować 23 czy 24??
 
reklama
yawla ja wczoraj kupilam kozaki zimowe w Lidlu bo sa teraz za 24 zl w promocji ;-) Polecam zajrzec bo sa naprawde fajne.

Widze ze moj Macius to ma noge olbrzymia bo rozmiar butow kozakow kupilam mu juz 26 :-p Teraz chodzi w butach 24 ale wyrasta z nich dlatego jesienne ma 25, a zimowe kozaczki 26 ale powiem wam ze jak mu wlaze gruba skarpetke to beda w sam raz :tak:

W ogole jakies duze rzeczy musze na niego kupowac :rofl2: Wczoraj kupilam mu rajstopki na rozmiar 98/104 a te same kupowala mama dla syna co ma juz 3 lata!!!


ana ja mam ten kubek LOVI juz od pol roku, niestety młody nie nauczyl mi sie z niego pić. Woli pić ze szklanki niz z niekapków :baffled:
 
Moj Adas, to tez kawal chlopa - 90 cm i 15 kg.;-) Ciuszki 98 sa w wiekszosci na styk, wiec kupujemy na 104. Butki nosi w rozmiarze 23, a na zime kupilam mu rozm. 24, bo 25, tak jak pisze ana, byly duuuzo za duze.
 
Nimfi no Ty to masz chłopa w domu, ale to po tatusiu chyba nie?
No właśnie wczoraj kupiłam te kozaczki :))) są naprawdę fajne..wzięłam 23, bo akurat 24 nie było, ale myślę, że będą OK, bo jak tak patrzę i przymierzam to jakieś spore te 23. Aż tak chyba noga nie urośnie.

My też pijemy ze zwykłych kubków, szklanek, im większy i cięższy tym większa radocha.

Aaa...i moje dziecko wczoraj powiedziało nowe słowo SIKU, ale niestety oznacza ono 'telewizor" :))
 
yawla ja kupilam zeszlej zimy kozaczki 23 i od razu okazaly sie za male :( w tym roku poszlam do sklepu z Mackiem wiec od razu mialam pewnosc ze rozmiar 26 kozaczkow bedzie OK. Przyznam ze mlody nawet nie ma takiej dlugiej nogi ale za to bardzo wysoka na podbiciu i szeroka a co za tym idzie szybko wyrasta z nowych bucików. Oczywiscie ze wdal sie w tate ;) tata ma duzaaaaa noge a ja... do tej pory kupuje buty 35 :/
 
reklama
Do góry