reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Teletubisie rzadza :-D powiem wam ze jestem zaskoczona jak Gab polubil te male figurki teletubisiow
nosi je caly czas , probuje 4 naraz :tak:
je z nimi , sklada , przeklada
a dzis jak szedl spac mial 2 w reku polozyl je sobie w rogu lozka i spal z nimi - szok po prostu
dadam jeszcze ze ma je przynajmniej od 2 tygodni , a zwykle zabawki nudza mu sie po max godzinie

Takze Elunia ja ten domek teletubisiow kupie mu na 2 urodziny chyba :-)
 
reklama
no u nas teletubisie to był hit poprzedniego sezonu i Ala miała na nie szał i miała wlasnie tego tańczacego, gdzieś chyba luty/marzec jak były jej pierwsze urodziny, teraz już nie chce ani oglądać, ani specjalnie sie bawić... więc u nas na mikołajki dostała laptopa no i oczywiście w pierwszej chwili było wow komputerek komputere a po kilku minutach już jej to wcale nie interesowało i znowu chodziła znudzona no a teraz pod choinke to jeszcze nie wiem co królewnie kupić, ona wszystkim sie nudzi po kilku minutach... najlepiej lubi farbami malować, ale wówczas mam wszystko w farbach - jej ubranie, ręce, buzie, stolik, skórzane sofy (dobrze, że sa czarne i skórzane to łatwo je wyczyścić), podloge... no wszystko co znajdzie się w zasięgu pędzla... szok!!! dlatego jak malujemy to musze ją mieć pod kontrolą a i tak jest nie do upilnowania... tylko tym sie jeszcze zajmie na dłużej, wszytko inne jest doslownie na chwile, więc nie wiem co tu jej kupić... mam dylemat...
 
No teletubisie rządzą:tak: Na allegro tylko jedna aukcje dzisiaj znalazłam z nowym domkiem za ponad 170 zł z wysyłką:szok::szok: W tańszych sklepach internetowych też brak towaru A w sobotę jeszcze dużo ich było:eek: Chyba dostanie płytę z teletubisiami tylko do tego hulajnogę NOWY MODEL*GRAJĄCA*ŚWIECĄCA HULAJNOGA*3 kolory (1347495516) - Aukcje internetowe Allegro i pierwsze memo GRA MEMO ZABAWKI GRANNA ĆWICZYMY PAMIĘĆ! (1335137606) - Aukcje internetowe Allegro

Dla chrześniaka mam grę fifa 11 teraz tylko jeszcze jutro muszę cos kupic dla dziewczynek 10 ,7,6lat i 14 msc i dla chłopaka4 lata:rofl2::sorry:
 
Nimfii moja młoda ma taki sam tylko kolorki inne i dostała go od S (tatuś zapomniał że ma córeczkę:-D) jak miała ok roku i już dawno na nim śmiga ale boi się innych dziwnych rzeczy:-D A co do rowerka to my młodej chcemy taki kupić na dzień dziecka:tak:
 
laseczki, zbliża się zima, mróz prawie już zawitał. Dzisiaj postanowiłam kupić młodej butki. wcześniej naoglądałam się śniegowców na allegro, wybrałam se mniej więcej model - i pojechałam do sklepu poprzymierzać. i całe szczęście :) na allegro widziałam buty za 59 (wklejam link, że nawet za 79 zł ludzie kupują + 11 zł przesyłka!!) a ja kupiłam ten model w decatlonie za 29,99 :D
NIEPRZEMAKALNE ŚNIEGOWCE OCIEPLANE QUECHUA 30 / 31 (1873214336) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
ardzesh serio tyle kosztują w decathlonie? też się przymierzam do takich butów dla młodego, bo akurat do D. najbliżej mam Wawę, ale jak taka różnica w cenie to mężowi przykarzę kupić;)
 
Do góry