reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Ja sobie obiecałam, że przed 6-7 miesiącem nic nie będę kupowała dla dziecka, żeby nie zapeszać. Sklepy dla dzieci omijam wielkim łukiem, żeby nie kusiło :) Ale tak wyszło, że musiałam sobie kupić na wczorajsze wesele sukienkę ciążową:eek: W piątek chodziłam po sklepach i w żadnej sukience mój brzuch się nie mieścił... niestety został mi po hiperce wielki brzuch i wyglądam jak w 4 miesiącu ciąży. W każdym razie kupiłam sobie sukienkę w HappyMumm:
d406.jpg
Brzuszek się schował i nic mnie nie ściskało, a sukienka jest fajna, bo jak będę miała ciążowy brzuszek to fajnie będzie go widać.
Tu macie link do sklepu: Happymum - sklep online
 

Załączniki

  • d406.jpg
    d406.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 386
Ja jak dowiedzialam sie ostatnio o ciazy. W lutym to juz w kwietniu kupowalam :-) -ale znalam juz plec, teraz piczekam jak sie dowiem czy chlopak czy dziewczynka, bo dla dziewczynki mam mnooooostwo ciuchow po starzej ktora nawet polowy nie zdarzyla ubrac z rzeczy ktore kupilam :-).
Smialam sie ze moge trojaczki naraz nawet a i tak ciuchy zostana :-)
 
U mnie dokładnie to samo :-D:-D

Z zakupami dla dziecka poczekam więc na pewno do III trymestru. Za to dla siebie muszę co nieco kupić. W poprzednich ciążach duży brzuch wypadał na zimową porę to i co innego się ubierało. Poza luźnymi bluzkami i 1 ciążową spódnicą nic nie mam :eek: U mnie też króluje allegro.

Co do rzecze które warto kupić, na pewno się przydadzą i tych których się nie opłaca, większość z nas pewnie może coś napisać. Wyjdzie w praniu :p
 
Anna - sukienka śliczna, dzięki za link, na wesele co prawda się nie wybieram ale coś może znajdę dla siebie. Ja też narazie nie myślę o kupowaniu dziecięcych rzeczy, zresztą też mam mnóstwo ciuchów po małej, tylko że większość małych sprzedałam. Nie miałąm gdzie tego wszytskiego trzymać, zresztą mieliśmy planować chłopaka, a teraz to bez różnicy mój M powiedział wczoraj,że wolał by mieć drugą córę, zdziwiło mnie to bardzo bo nawet w pierwszej ciąży wiem jak bardzo marzył by mieć syna, ale Milka to tatusia córeczka, może dlatego chce mieć drugą córę. Zawsze powtarzał ja swoje dziecko mam teraz czas by zmajstrowac coś dla Ciebie:)oczywiście Milka nas już podzieliła tatauś do zabawy może Ją nakarmić wykąpać ale uspić musi mamusia.
 
reklama
A ja znowu mam całę mnóstwo ubranek dla chłopca:) 15 wielkich kartonów:) Na dziewczynkę też już zaczęłam zbierać wyprawkę, bo strasznie lubię kupować dziecięce ciuszki:) Mam już kilka sukienek, sweterków, legginsików, zestawów, bodów mam już chyba ze 40 to jakby była córunia to myślę, że wystarczy:) No i pajacyków i rampersików też chyba już mi wystarczy, bo mam z 15:)
 
Do góry