reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

reklama
Anna szczerze kazda matka robi inaczej. W szpitalu przebierali ja co 3 h. W domu kupa jest przed w trakcie i po karmieniu wiec 3 pampki na karmienie srednio haha
U nas dady 1 sie spisaly. Jedynie denerwuje mjie otwieranie rzepa bo jakos ciężko. Ale sama pielusza super. Mielismy te bella 1 z otworem na pepek i dupka byla czerwona.
Nie próbuje innych jak dady bo sa tanie a narazie dobre i 1 tak zaduze :)
 
No właśnie coś mi sie psuje mój laktator dzieki za opinię Rurka.
Poszukam jeszcze opini na jego temat.
A Rurka czy on moccno ssie?????
 
Witajcie
jestem Majowka 2014.Chcialam sie z Wami podzielic opinia na temat laktatora Lovi elektrycznego moze sa tu jeszcze mamusie ktore zakup laktatora maja jeszcze przed soba.Jest to laktator inny niz dotychczas mi znane.Po pierwsze moze byc laktatorem recznym i aktatorem elektryczny wiec jest idealny dla mam niezdecydowanych w 100% ;-) na konkretna opcje.Posiada nakladke masujaca dzieki temu nie pogłebia ran na sutkach w pierwszych dniach karmienia.Ma tez az 8 stopni regulacji sily ssania.Zapamietuje sile ssania i rytm ssania mierzy czas odciagania pokarmu.Odciaga pokarm szybciej niz Medela mini electric ktora jest tak mocno polecana.Łatwo sie czysci posiada estetyczna kosmetyczke w ktorej mozna laktator przechowwac i zabrac ze soba wszedzie tam gdzie bedzie nam potrzebny.W zestawie są tez akcesoria do przechowywania pokarmu.
 
reklama
Do góry