reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY - dla nas i dla maluszkow

Peg Perego są super! Mnie się marzy ten z ekoskórą, bajka, ale ceny 500-1000 :/ Pewnie skończy się na antilopie z ikei.
 
reklama
Klaudyna ja mam od 4 miesiąca.

Basiu ja kupowałam ponad sześć lat temu w niemczech bo tu mieszkam i dawałam wtedy jakieś 60-70 Euro.
Nie mam skóry ekologicznej tylko plastik ale i tak uważam ze jest wygodny :)
 
Peg Perego są super! Mnie się marzy ten z ekoskórą, bajka, ale ceny 500-1000 :/ Pewnie skończy się na antilopie z ikei.

AntiLOp z Ikei to bardzo zacne krzesełko. Proste, łatwe w utrzymaniu czystości. Dla nas idealne, bo Miłko pewnie będzie smarował jedzeniem po całym krzesełku :) Ja planuje zakupić je.
 
Wprawdzie my jeszcze nie ruszyliśmy z papkami, ale już zapożyczyłam od znajomych taki bujaczek Beaba, który można ustawiać w kilku wysokościach, zobaczymy jak się będzie sprawował :) A później, jak już mały będzie siedział to siostra obiecała nam na chrzciny krzesełko Stokke :D
wielofunkcyjny-lezaczek-beaba-pastel-pink.jpg
 
Basiu, bujaczek jest fajny, Młodemu podoba się, że może być na naszej wysokości przy stole :) Rzeczywiście ma regulację oparcia i wysokości siedziska, ale generalnie to bujaczek na teraz, z tego co kojarzę jest tylko do 9kg, więc nie na długo. Gdyby nie fakt, że mi go pożyczono to raczej bym się na niego nie zdecydowała ;) Wolałam kupić normalny bujaczek fp za 1/3 ceny.. A później chcemy mieć to krzesełko Stokke, o którym pisałam wcześniej.
stokke3.jpg
 
reklama
Dzięki za info dobra kobieto. A Twój syn już siedzi? Moja dziś w półleżenia sama się podciągnęła i siedziała chwilkę bez podparcia, a ja nadal nie mam krzesełka :/

To Stokke jest bardzo fajne, ale stylem kompletnie nie pasuje nam do salonu, a raczej nie wymienimy mebli pod jedno krzesełko :p
 
Do góry