reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Nas i Maluszków

fibi 86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2012
Postów
2 016
Piszcie tutaj o swoich zakupach dla siebie i bobasków. Wklejajcie też zdjęcia oraz linki do ciekawych stron czy aukcji :-)
 
reklama
To ja wkleję pierwszego linka :-)
Polecam Outlet w HappyMum Happymum - Outlet
Rzeczy z nowych kolekcji potrafią sporo kosztować, te z Outletu są w miarę w rozsądnych cenach, a jakośc też jak najbardziej w porządku. W poprzedniej ciąży miałam sporo ubrań od nich do pracy i byłam bardzo zadowolona. Teraz tylko odgrzebię.
 
fajny wątek:-)

co do legginsów, to mam takie z h&m, też takie zakrywające brzuch i są bardzo wygodne:tak:
 
Zrobiłam zdjęcia moim pierwszym ciążowym ubraniom :-) wykorzystałam moment przecen i wydaje mi się, że dużo zaoszczędziłam. Niektóre sukienki były po 40-60 zł a na wiosnę na pewno będą juz dużo droższe:tak:
ciuszki ciąża.jpg
 
Fibi, ładne ciuszki - zwłaszcza mi przypadły do gustu spodenki i sukienka (czy może to tunika?) biała z wzorem na dole.

Ty chyba drobna jesteś, bo takie maciupeńkie te gacie ;-)
 
Bardzo fajne te legginsy, też muszę sobie jakieś dokupić. Puki co dziś kupiłam sobie w h&m pierwsze dżinsy ciążowe (jeszcze się mieszczę w moje ciuchy ale nie wiem jak długo to potrwa, bo jest coraz ciaśniej :szok:). Cośtam mam z pierwszej ciąży ale już mi się znudziło :-D Poza tym wtedy jak brzuch zaczął mi rosnąć to już było ciepło, teraz będą potrzebne na początek trochę cieplejsze ciuchy. Bo latem to już można korzystać ze zwykłych, nieciążowych ciuchów, w sklepach jest pełno sukienek niby normalnych ale pasujących też na brzuszek :tak:
 
ja zawsze w lecie chodziłam w sukienkach odcinanych pod biustem, więc na pewno w ciąży też je wykorzystam. no ale nie omieszkam kupić też kilka nowych, żeby sobie małe przyjemności fundować:-D
 
Agata K - dupke to ja akurat raczej małą mam-taką M:-) ale brzuch zawsze miałam lekko wystający więc teraz już mam w ogóle spory:-D a to z wzorem to rzeczywiście bardziej tunika. ja także uważam,że można spokojnie kupić normalne ciuszki szersze na brzuszku albo bardziej rozciągliwe:-)
 
reklama
Do góry