reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

paulusia2209

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Wiem że to jeszcze za wcześnie ale niektóre pisały że już im ciasnawo w spodniach i pewnie niedługo będziemy szalały z ciążowymi ciuszkami. Tutaj będziemy mogły sie pochwalić naszymi zdobyczami:):)

reklama

nuluska

Mamusia Piotrusia :)
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Bunny niezła jesteś :)
Szczerze mówiąc nie wiedziałam że smoczki mają ważność. A jaką?
Ja bym chyba jeszcze poczekała z zakupami tak właśnie do okolic 20tc.

Syneczki3

Mama 24 godz. na dobę :D
Miasto
Września
Rozwiązania
0
Bunny Świetny wybór, dokładnie takie buteleczki miał Amadeuszek. Wspaniała rzecz. Szerokie świetnie leżą w rączkach, schludnie wyglądają, no i z racji tego iż moje maleństwo piło cyca do roku a ja podczas karmienia miałam cyc pasujący w jego rączki tak więc ten szeroki smoczek i szeroka butelka przypominały mu pierś :-) smoczek uspakajający miał z nuka z którego też byłam zadowolona.

paulusia2209

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Mi AVENT nie pasował zupełnie, ja byłam bardzo zadowolona z butelek lovi,ale wiadomo kto co lubi. Ja zacznę zakupy dla dzidzi na początku 2 trymestru a dla siebie kto wie kiedy zacznę tyć,w pierwszej ciąży wyglądałam jak zawodnik sumo bo przytyłam 18 kg, mam nadzieję że teraz mniej.

Bunny86

mama Patryka i Dominika
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Nuluska ostatnio kupowałam Patiemu zwykle smoczki z Canpol babies bo pasują do butelek Aventu ( mój mody teraz gryzie smoczki i dlatego kupuje te tańsze) to na opakowaniu jest data do stycznia 2014. A wiesz kupując przez neta nie wiesz na jaką datę trafisz.
Mi bardzo odpowiadały te butelki i nie zamieniałabym na nic. Każdy ma inne zdanie i dopóki nie spróbuje to sie nie przekona.

Syneczki3

Mama 24 godz. na dobę :D
Miasto
Września
Rozwiązania
0
Dziewczyny tak jak pisałam wcześniej mam do sprzedania wózek bliźniaczy który również można użytkować dla dzieci rok po roku bądź tak jak moje chłopaki z różnicą dwóch lat.
Co prawda to nie moja aukcja ale wózek wygląda identycznie nawet ta sama kolorystyka. Gdybyście słyszały że ktoś jest zainteresowany zakupem bliźniaka prosiła bym o wzmiankę że mam coś takiego na zbyciu. Sprzedam dosłownie za grosze ( 500 zł) byle by komuś jeszcze posłużył, a że jest kompletnie niezniszczony szkoda go trzymać w garażu albo wyrzucić.

* IMPLAST SPIDER * BOGATE WYPOSAŻENIE + GRATIS (1785777908) - Aukcje internetowe Allegro

reklama

jagoooodka

Rozwiązania
0
wydaje mi się, że jeszcze wcześnie na takie zakupy. Ale generalnie wszystko też kupowałam w zestawach różnych na allegro.
Nam cycowanie nie wyszło i butelki w ruchu były długi czas. Jeśli chodzi o rodzaj tworzywa to avent i lovi są super, po wygotowaniu znów krystalicznie przejrzyste. Minus aventa jest taki, że jest droższy i smoczki kupuje się po 2 w zestawie kiedy np potrzebny jest jeden. Lovi sprzedaje pojedynczo. Przy czym wszędzie gadają, że konkretny typ smoczka do danej butelki. A guzik. Pasują idealnie lovi-avent avent-lovi

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry