reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2012' rozpoczęty przez paulusia2209, 27 Sierpień 2011.

1. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

Wiem że to jeszcze za wcześnie ale niektóre pisały że już im ciasnawo w spodniach i pewnie niedługo będziemy szalały z ciążowymi ciuszkami. Tutaj będziemy mogły sie pochwalić naszymi zdobyczami:):)

2. Bunny86

Bunny86 mama Patryka i Dominika

3. reklama
  4. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

Pierwsze zakupy zamierzam zrobić najwczesniej po 20 tc...

5. nuluska

nuluska Mamusia Piotrusia :)

Bunny niezła jesteś :)
    Szczerze mówiąc nie wiedziałam że smoczki mają ważność. A jaką?
    Ja bym chyba jeszcze poczekała z zakupami tak właśnie do okolic 20tc.

6. Syneczki3

Syneczki3 Mama 24 godz. na dobę :D

Bunny Świetny wybór, dokładnie takie buteleczki miał Amadeuszek. Wspaniała rzecz. Szerokie świetnie leżą w rączkach, schludnie wyglądają, no i z racji tego iż moje maleństwo piło cyca do roku a ja podczas karmienia miałam cyc pasujący w jego rączki tak więc ten szeroki smoczek i szeroka butelka przypominały mu pierś :-) smoczek uspakajający miał z nuka z którego też byłam zadowolona.

7. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

Mi AVENT nie pasował zupełnie, ja byłam bardzo zadowolona z butelek lovi,ale wiadomo kto co lubi. Ja zacznę zakupy dla dzidzi na początku 2 trymestru a dla siebie kto wie kiedy zacznę tyć,w pierwszej ciąży wyglądałam jak zawodnik sumo bo przytyłam 18 kg, mam nadzieję że teraz mniej.

8. magda85-gdańsk

magda85-gdańsk Fanka BB :)

paulusia, rto mogłysmy razem startowac w zapasach, bo ja tez waga super ciężka 18,5;)

9. Bunny86

Bunny86 mama Patryka i Dominika

Nuluska ostatnio kupowałam Patiemu zwykle smoczki z Canpol babies bo pasują do butelek Aventu ( mój mody teraz gryzie smoczki i dlatego kupuje te tańsze) to na opakowaniu jest data do stycznia 2014. A wiesz kupując przez neta nie wiesz na jaką datę trafisz.
    Mi bardzo odpowiadały te butelki i nie zamieniałabym na nic. Każdy ma inne zdanie i dopóki nie spróbuje to sie nie przekona.

10. reklama
  11. Syneczki3

Syneczki3 Mama 24 godz. na dobę :D

Dziewczyny tak jak pisałam wcześniej mam do sprzedania wózek bliźniaczy który również można użytkować dla dzieci rok po roku bądź tak jak moje chłopaki z różnicą dwóch lat.
    Co prawda to nie moja aukcja ale wózek wygląda identycznie nawet ta sama kolorystyka. Gdybyście słyszały że ktoś jest zainteresowany zakupem bliźniaka prosiła bym o wzmiankę że mam coś takiego na zbyciu. Sprzedam dosłownie za grosze ( 500 zł) byle by komuś jeszcze posłużył, a że jest kompletnie niezniszczony szkoda go trzymać w garażu albo wyrzucić.

* IMPLAST SPIDER * BOGATE WYPOSAŻENIE + GRATIS (1785777908) - Aukcje internetowe Allegro

12. jagoooodka

jagoooodka Fanka BB :)

wydaje mi się, że jeszcze wcześnie na takie zakupy. Ale generalnie wszystko też kupowałam w zestawach różnych na allegro.
    Nam cycowanie nie wyszło i butelki w ruchu były długi czas. Jeśli chodzi o rodzaj tworzywa to avent i lovi są super, po wygotowaniu znów krystalicznie przejrzyste. Minus aventa jest taki, że jest droższy i smoczki kupuje się po 2 w zestawie kiedy np potrzebny jest jeden. Lovi sprzedaje pojedynczo. Przy czym wszędzie gadają, że konkretny typ smoczka do danej butelki. A guzik. Pasują idealnie lovi-avent avent-lovi

Poleć forum