reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

A mam pytanie czy już rozglądałyście się za spacerówką parasolką na wiosnę?? Ja już mam taki mętlik i nie mogę się zdecydować :-(.
Podoba mi się: Cybex Topaz - ale nie ma już w kolorze brązowym, bo zaraz wchodzi nowa kolekcja a inne kolory mi się nie podobają.
A dzisiaj koleżanka mi pokazywała swojego Maclaren Techno XT - i bardzo zachwalała tylko jakoś mi nigdy się nie podobały maclareny.
Woziłam małą po domu w tym maclarenie to trzeba przyznać że super się prowadzi, leciutki i zwrotny.

Ale ja już mam taki mętlik, że sama nie wiem :-:)-(
 
reklama
Szczerze mówiąc to na razie nie planujemy zakupu parasolki, mamy zwykłą spacerówkę z kompletu Jedo Fyn i mam nadzieję, że na parę miesięcy mi wystarczy.
 
Jeśli maclaren to dla naszych maluszkó tylko XLR. XT to taka typowa parasolka moim zdaniem dla starszaka lub na krótkie spacery. Miałam okazje wypróbować oba modele i komfort jazdy dla dziecka oraz prowadzenia dla rodzica nieporównywalnie lepszy w XLR.
Dla Antka mielismy Xlander xgo , ale jeżdził w nim od 1,5 roku. Dla małej na wiosnę chcemy kupić właśnie maclarena , ale używanego. Te wózki są prawie niezniszczalne
 
Maclaren ma taką opinię i gwarancję dożywotnią na stelaż ;-).
A chcemy kupić lepszą spacerówkę żeby była dla 2 dziecka potem ewentualnie ;-)
To ewentualnie muszę porównać XLR i XT ;-)
 
Witam , a ja mam pytanie czy któraś z Was korzysta z tako laret i co sądzicie na temat tego wózka???
biggrin.gif
https://www.google.pl/search?q=tako+...27%3B600%3B600
Link do zdjęcia, maluch urodzi się na początku kwietnia , a ja jestem w lesie z kupnem wózka;)może któraś z Was poleca jakiś konkretny model 3 w1 najlepiej na pompowanych kołach;) Proszę o poradę;)
co do zakupów to chciałam zapytać o podkłady pod prześcieradło czy uważacie to za niezbędną rzecz wartą kupienia/ zastanawiam się nad takim wielokrotnego użytku np z motherhood lub ikei/ czy jest to zbędny wydatek?
od list wyprawkowych w internecie aż się roi i każda podaje co innego, a ja ginę w tym gąszczu informacji;) Z góry dziękuję za pomoc
:-)

 
[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Hania gratuluję dzidziusia w brzuszku! Chyba kazda z nas gubiła się w tym przedprodowym szaleństwie zakupowym, więc chętnie pomogę. Ja mam 2 te bawełniane podkłady z motherhooda, jeden miałam w gondolce (ten nie przydał sie w praktyce), drugi w łózeczku, który kilka razy przydał się przy nocnym przecieku jak pieluszka była zle załozona lub mała ulewała. Uważam, ze jest to przydatna rzecz, zwłaszcza jesli masz drogi materacyk.w moim przypadku załowałam,ze nie mialam takiego na swoj materac bo po porodzie baaardzo pocilam się w nocy przez jakis czas przez co zniszczylam materac:-/niektorzy uzywaja tez w razie odpłynięcia wód ;-) poza tym bardzo polecam reczniki z tej firmy, są miekkie i duze:-)
A wózka nie znam. Z wozkow znam w praktyce tylko maxi cosi mura, x lander i hartan racer gt,wszystkie polecam, mam ostatni.[/FONT]
 
reklama
Do góry