reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Ewa- my mamy Jedo freeline, niebieską i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na temat tego wózka, gondola jest super, bo jest większa niż standardowe np. w x-landerze, koła duże, pompowane, łatwo się prowadzi także myśle, że jeśli się zdecydujesz to będziesz zadowolona :tak: i jak dla mnie ogromnym plusem jest to ,że można dokupić adaptery do tego wózka i wpiąc fotelik maxi cosi. Poruszając temat fotelików taki za 100zł ok, ale tylko do wózka, ja bym w życiu nie wpięła go do samochodu, niczego co nie ma 4 albo 5 gwiazdek w testach zderzeniowych. Może jest to trochę większy wydatek ,ale bezpieczeństwo malucha jest najważniejsze, a po drogach jeździ sporo wariatów. Wolałabym zaoszczędzić na różnych bajerach, a mieć dobry fotelik.
Kołyskę mieliśmy dokładnie taką KOŁYSKA + MATERAC kokos pianka gryka KOMPLET (1778349108) - Aukcje internetowe Allegro jak na 4 zdjęciu z tym sercem. Nina spała w niej super, a z kołysania tak na prawdę nie korzystaliśmy , do łożeczka przenieśliśmy ja jak miala 5 miesięcy i zaczęła bardziej się ruszać :-D
 
reklama
Kurcze Wy juz o wszystkim myslicie... A ja sie boje. Poza tym to moj pierwszy w zyciu Skarb i nie wiem jak sie zabrac. Niby siostra ma dwójke którymi sie regularnie zajmuje, ale to nie to samo... Chyba jak niektóre z Was dopiero bede działała z zakupami ok 20 tygodnia. A tymczasem zajme sie weselem i poszukiwaniem innego mieszkania do wynajecia.
 
augustynka mamy duuużo czasu i po 30-tym byś zdążyła:tak: a siostry dzieci to faktycznie nie to samo - Twoje zawsze będzie najcudniejsze, najbardziej wypieszczone!! :-D
 
Nic się nie bój! Ja mam najcudniejsze dziecko na świecie i najbardziej wypieszczone - jakoś sobie z tym radzimy hahaha
 
Nic się nie bój! Ja mam najcudniejsze dziecko na świecie i najbardziej wypieszczone - jakoś sobie z tym radzimy hahaha
A synek nie wchodzi wam jeszcze na głowe?? Bo moja Nikola jedynaczka (jeszcze) już włazi i to mnie przeraża.
Mam pytanko odnośnie wózka czy któraś miała Coneco V3?? Jaki on jest?? Przy Nikoli Miałam Tako Jumper i był super tylko strasznie cięzki
 
paulusia ja mam tego swojego emjota treeco który jest niemal identyczny jak coneco i jeżeli nie przeszkadza Ci fakt że spaceróki nie rozłożysz na płasko tylko np śpiące dziecko będzie jechało w pozycji siedzącej tyle że pochylonej w tył to spokojnie możesz się nad tym wózkiem zastanowić. Jeżeli jesteś podobnego zdania jak ja, ze plecki malucha powinny być proste w czasie snu to polecam nasz wózeczek. W każdym razie to wg. mnie jedyny mankament coneco cała reszta reszta jest świetna.
 
paulusia kuzynka miała i tak jak syneczki pisze - narzekała na spacerówkę, ja też uważam, że powinna się rozkładać na płasko. Kusił mnie Tako wcześniej, ale teraz myślę nad wózkiem syneczki ;-)
a co do małego to nie narzekam. Ma te jakieś napadowe przejawy buntu, ale zwykle sam widzi, że zachowania bez sensu do niczego nie prowadzą więc rezygnuje z takich prób egzekwowania tego co chce :-) Całymi dniami jestem z nim sama, więc muszę rządzić żelazną ręką :-p
Myślę że Nikola nie ma jeszcze syndromu jedynaczki, na to duuużo za wcześnie, po prostu spryciula wyłapała słabsze punkty i korzysta. Dzieci potrafią sobie radzić w świecie :-)
 
Syneczki2 i jadoooodka dzięki za info jak spacerówka może sie nie rozkładać na płasko i to w wózku wielofunkcyjnym:szok::szok::szok: Ktoś dał ciała i to bardzo, no nic szukam dalej chociaż twój syneczki jest bardzo fajny a ciężki jest????
 
reklama
Do góry