reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

fajne macie wózeczki :) ja dla Zoi dostałam dlatego zamierzam kupić :) łóżeczko mamy :) Kołyskę też. ! Bardzo przydatna w pierwszych miesiącach :) Ubranka dla dziewczynki po Zoi, niektóre nawet nie noszone, chyba że będzie chłopiec to trzeba kupić. :)
 
reklama
a ja mam właśnie wózek tako na pompowanych kołach ale on jest z 2004roku więc niezbyt nowoczesny ale przy nim zostanę tylko trzeba go rozkręcić i wyprać:-)
 
a ja mam właśnie wózek tako na pompowanych kołach ale on jest z 2004roku więc niezbyt nowoczesny ale przy nim zostanę tylko trzeba go rozkręcić i wyprać:-)
Ja mam to samo tylko wózek z 2003 i stan bdb tylko wyprać.Nie mam za to łóżeczka bo Gabryśka tak szalała że się łóżeczko rozpadło. Ale teraz jeszcze nic nie będę kupować bo się boję że znów się nie uda.
 
Same rozmiary S macie, a dla mnie duzo wiekszy jest potrzebny.

Własnie na dniach sie wybiore na "ciuchy" poszukać jakis ciążowych ciuszków, bo tyje i dzinsy mnie upijaja. Jeszcz nie tak bardzo, ale po co mam sciskać malenstwo....
 
to ja na ostatniej poniedziałkowej wizycie zmuszona zostałam wybrać się w długich dżinsach bo niestety każde z krótkich spodenek strzelały w pasie zanim się zapięłam. Niby końcówka 7 tygodnia, niby to dopiero początek a brzuszek już widać. Na początku myślałam ze to moje złudzenie ale nie, Piotr też z niedowierzaniem patrzy i pyta jak to możliwe :-p
 
u mnie widac najbardziej wieczorem , ale jeszcze spokojnie się mieszczę:tak:
Panie moderatorki mam prosbe? mozna usunać te posty z ogłoszeniami? jest na BB odpowiedni dział więc tam można je wklejać
 
Ja kiedyś na allegro wygrałam coneco V3, fajny jest :) a spacerówka wcale zła nie jest, rozkłada się płasko, tylko to jest siedzisko kubełkowe, czyli nie idzie samo oparcie w dół, tylko cała spacerówka.

Dziewczyny nie bójcie się małych gondoli, moja siostra ma wózek ten
ABC DESIGN 3 TEC 2011 FULL ZESTAW+MEGA PROMOCJA (1799551393) - Aukcje internetowe Allegro

Niby gondola jest mała, ale Zuzia ma już 6 miesięcy, jest długa jak na swój wiek, a jeszcze jeździ w gondoli ;)

Ja jestem przekonana jak na razie do x landera albo quinny speedy.
 
Syneczki-a moze bedziecie miec blizniaki? ;-) Ja narazie sie zapianm jeszcze we wszystkie stare spodnie ale faktycznie troche zaczynaja sie robic ciasnawe. W przyszlym tygodniu bede musiala kupic sobie jakies luzniejsze.
 
reklama
Dziewczyny dzis kupilam 2 pary spodni ciazowych w H&M. zwykle spodnie uciskaja mi na brzuch i sie balam, ze sie cos malenstwu stanie a jeszcze bardziej moj ukochany. to on mnie zaciagnal, zebym je kupila. bo raczej panikara nie jestem;-)
 
Do góry