reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

paulusia2209

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Czerwiec 2008
Postów
1 404
Miasto
Wrocław
Wiem że to jeszcze za wcześnie ale niektóre pisały że już im ciasnawo w spodniach i pewnie niedługo będziemy szalały z ciążowymi ciuszkami. Tutaj będziemy mogły sie pochwalić naszymi zdobyczami:):)
 
reklama
Bunny niezła jesteś :)
Szczerze mówiąc nie wiedziałam że smoczki mają ważność. A jaką?
Ja bym chyba jeszcze poczekała z zakupami tak właśnie do okolic 20tc.
 
Bunny Świetny wybór, dokładnie takie buteleczki miał Amadeuszek. Wspaniała rzecz. Szerokie świetnie leżą w rączkach, schludnie wyglądają, no i z racji tego iż moje maleństwo piło cyca do roku a ja podczas karmienia miałam cyc pasujący w jego rączki tak więc ten szeroki smoczek i szeroka butelka przypominały mu pierś :-) smoczek uspakajający miał z nuka z którego też byłam zadowolona.
 
Mi AVENT nie pasował zupełnie, ja byłam bardzo zadowolona z butelek lovi,ale wiadomo kto co lubi. Ja zacznę zakupy dla dzidzi na początku 2 trymestru a dla siebie kto wie kiedy zacznę tyć,w pierwszej ciąży wyglądałam jak zawodnik sumo bo przytyłam 18 kg, mam nadzieję że teraz mniej.
 
Nuluska ostatnio kupowałam Patiemu zwykle smoczki z Canpol babies bo pasują do butelek Aventu ( mój mody teraz gryzie smoczki i dlatego kupuje te tańsze) to na opakowaniu jest data do stycznia 2014. A wiesz kupując przez neta nie wiesz na jaką datę trafisz.
Mi bardzo odpowiadały te butelki i nie zamieniałabym na nic. Każdy ma inne zdanie i dopóki nie spróbuje to sie nie przekona.
 
Dziewczyny tak jak pisałam wcześniej mam do sprzedania wózek bliźniaczy który również można użytkować dla dzieci rok po roku bądź tak jak moje chłopaki z różnicą dwóch lat.
Co prawda to nie moja aukcja ale wózek wygląda identycznie nawet ta sama kolorystyka. Gdybyście słyszały że ktoś jest zainteresowany zakupem bliźniaka prosiła bym o wzmiankę że mam coś takiego na zbyciu. Sprzedam dosłownie za grosze ( 500 zł) byle by komuś jeszcze posłużył, a że jest kompletnie niezniszczony szkoda go trzymać w garażu albo wyrzucić.

* IMPLAST SPIDER * BOGATE WYPOSAŻENIE + GRATIS (1785777908) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
wydaje mi się, że jeszcze wcześnie na takie zakupy. Ale generalnie wszystko też kupowałam w zestawach różnych na allegro.
Nam cycowanie nie wyszło i butelki w ruchu były długi czas. Jeśli chodzi o rodzaj tworzywa to avent i lovi są super, po wygotowaniu znów krystalicznie przejrzyste. Minus aventa jest taki, że jest droższy i smoczki kupuje się po 2 w zestawie kiedy np potrzebny jest jeden. Lovi sprzedaje pojedynczo. Przy czym wszędzie gadają, że konkretny typ smoczka do danej butelki. A guzik. Pasują idealnie lovi-avent avent-lovi
 
Do góry