reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

Mój już nie świruje hehe;) tzn napewno mu się załączy ale to póżniej.. M by był szczęśliwy jakby już było po 12 tygodniu żeby zacząć się mniej zamartwiać że coś się stanie;) samochod kupiliśmy miesiąc temu nowy więc mam spokój na jakiś czas;) bo nawet przy 2 dzieci na wakacje sie spakujemy :-)
 
reklama
anilewe, my auto kupiliśmy rok temu, więc póki co zmieniać nie zamierzamy :-p myślimy raczej żeby dokupić drugie, ale kombi, żeby zapakować wózek i wszystkie graty ;-)
mój to co chwilę się dopytuje "ale z tobą idę na usg, prawda?" , bo też chce serduszko zobaczyć i tą fasolkę ;-)
dzisiaj w ogóle weszłam na H&M i nie mogłam się oprzeć i kupiłam bluzeczkę "I love Dad" (zamiast love jest serduszko) ;-) i powiesiłam w szafie męża, ciekawe co powie :-)

ania, a w którym szpitalu zamierzasz rodzić? :happy2:
 
ja dzisiaj kupilam na allegro poduszke do spania
Podkowa Poduszka ciążowa 190cm Producent BLANCA (3601927388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wzor: F80

w poptrzedniej ciazy tez taka miala i juz widze mi jej brakuje - brzuch rosnie i nie wygodnie mi sie spi na boku - poki co podkladam koldre ;)


i zobaczcie - taki zestaw znalazlam
JMSTYL ZESTAW PRIMA DISNEY WANNA+FOTELIK+PRZEWIJAK (3592918295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

strasznie mi sie podoba - ale jeszcze za wczesnie na takie zakupy
 
ja dzisiaj kupilam na allegro poduszke do spania
Podkowa Poduszka ciążowa 190cm Producent BLANCA (3601927388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wzor: F80

w poptrzedniej ciazy tez taka miala i juz widze mi jej brakuje - brzuch rosnie i nie wygodnie mi sie spi na boku - poki co podkladam koldre ;)


i zobaczcie - taki zestaw znalazlam
JMSTYL ZESTAW PRIMA DISNEY WANNA+FOTELIK+PRZEWIJAK (3592918295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

strasznie mi sie podoba - ale jeszcze za wczesnie na takie zakupy

Też myślę o takiej poduszce - pamiętam, że z dużym brzuchem było niewygodnie spać - biodra strasznie bolały i musiałam sobie poduszkę wkładać między nogi żeby nie ześwirować ;-) Tylko ja bym chciała taką poduszkę, żebym potem mogła na niej wygodnie karmić na siedząco - na tej się da?


Co do zestawu, to według mnie przegięcie cenowe - przewijak można kupić za 30-40 zł, wanienkę za 15-20 zł, a fotelik niepotrzebny - no chyba, że ktoś chce od razu kąpać w dużej wannie, ale wtedy z kolei wanienka nie jest potrzebna :rofl2:


A naklejki do kąpieli można sobie kupić na allegro za 2 zł/szt ;-)
 
Ptysia fajna ta poduszka :) A co do zestawu to też uważam, ze cena przesadzona. Watre maksymalnie połowę ceny. U mnie córka pozdzierała naklejki z wanienki. Niezastąpionym termometrem był mój łokieć ;) Choć też mam taki termometr wielofunkcyjny, co można strzelić w wodę i wyskakju jej temp., ale użyam go może z 2 razy :) Z kolei na przewijak nakładałam prześcieradełka frotte na gumce i nie było widać pięknych rysunków i miarki, ale dziecku na pewno było milej leżeć :) Natomiast ten fotelik w mojej szkole rodzenia był bardzo krytykowany. Baaa znajdował się na liscie rzeczy, których nie kupować.
 
ja właśnie też się zbieram do kupienia tej poduszki... podobno rewelacyjnie odciąża kręgosłup, a ja od dawna mam problemy z nim, teraz bóle się nasilają, a co będzie potem :baffled: dlatego poduszka to będzie chyba strzał w 10 :)
 
reklama
Ja poduche kupie za miesiac a w przyszlym tygodniu chcem zamowic spodnie cizowe ale to zobacze moze po usg genetycznym sobie kupie. Narazie kupilam body z dlugim i smoczek z nuka:)
 
Do góry