reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

Straciatella

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2013
Postów
1 248
Może to jeszcze za wcześnie na taki temat, ale przyda się niebawem :-)

Chwalcie się zdobyczami Waszymi - Mamuśki, jak i tymi dla najmłodszych :tak:
 
reklama
Ja z racji poprzedniej ciąży tak się cieszyliśmy to zakupiłam jedne pół śpioszki body z długim takie czapeczki dwie jedna bawełniana ciepła druga letnia, a i ręczniczek z kapturkiem nie rozdałam tego miałam sentyment czeka na kolej drugiego dzidziusia ;-)
 
ja tez mam do niemowlaka neutralne bo wiedzielismy ze bedziemy planowac 2 a poki nie poznam plci nic nie kupuje bo do synka mam a jak bedzie cora to odkupie od przyjaciolek;-)jesli chodzi o wozki lozeczka itd mam ;D
 
my tez juz mamy pare rzeczy, w zeszlym roku kupilam na wyprzedazach swiatecznych.
poki co kolory neutralne

za niedlugo musimy przedyskutowac wybor wozka :)
ja chyba zdecyduje sie go kupic po grudniowych wyprzedazach, zawsze to 1/3 a czasem i polowa ceny w kieszeniu
 
ja wózek już mam wybrany.. po wszystkich dotychczasowych przebojach wózkowych, jestem za MUTSY URBAN RIDER z gondolą SILVER JOY :tak:
 
no ja już wam łóżeczko pokazywałam, bo cena dobra i dodatków dużo :) głęboki wózek da mi siostra, bo ma po małym, a uważam za bezcelowe kupować głęboki na jakieś 5 miesięcy... pewnie rodzice będą chcieli nam coś kupić, to mogą jakąś porządną spacerówkę :) no i na pewno kupię chustę, przydatne na spacerze z psem czy na zakupach, bo mam ręce wolne :)
i ciuchów mam pełno bo synku siostry na niemowlaka, jeszcze niektóre nieużywane, bo mały duży się urodził i niektórych nawet nie założył ;)
jestem w ogóle ciekawa kiedy zacznie mi widać brzuszek, bo już bym chciała takie ładne ciążowe ubrania nosić :D
 
My również łóżeczko mamy i inne potrzebne rzeczy po córce;) jeśli chodzi o ubranka to mamy takie neutralne;) oczywiście pare różowych i niebieskich też;) także tutaj to jest najmniejszy problem;) jak by nie to że trzeba zrobić remont sypialnio -pokoiku dziecięcego i wstawić wielka szafe żeby wszystko się zmieściło i dwa łóżeczka upchać..;) boże co by było gdyby teraz bliżniaki doszły.. masakraaa;) chyba jakąś dobudówkę mieszkania trzeba by było zrobić;)
Ciążowe ubrania..;) ja też już bym chciała.. one maja takie coś w sobie i zawsze się podobają;)
 
reklama
ja wczoraj pytalam meza co by powiedzial gdyby zobaczyl na usg blizniaki :)
nie napisze co odp :DD ale smialismy sie pol wieczoru.

powiedzialam mu tez bedziemy musieli zainwestowac w dobrej jakosci lozeczko i inne bajery bo jakos pierwsze dziecko potem przekaze rodzenstwu (planujemy do 3 potomkow) wiec sie nie zmarnuje. na szczescie mi przytaknal. wkurza mnie tylko bo maz sie uparl ze musimy kupic na juz! nowe auto zeby bylo bezpieczne bo jak dziecko wozic w takim malym itp. Ha! ciekawe ze dziecko urodzi sie na 8 miesiecy a on juz od dwoch tygodni szuka dzien w dzien i truje mi. A ja mu na to ze lepiej inne 4kolka by popatrzyl, bo auto juz mamy. To on znowu o tym bezpieczenstwie - mysli ze tym mnie przekupi :)
Wasi faceci nie swiruja?
 
Do góry